sobota, 6 grudnia 2014

Kolejne kupony rabatowe na allegro dostępne w tramwajach


Ruszyła kolejna akcja promocyjna na Allegro. Potrwa ona do 14 grudnia i tym razem jak w większości przypadków nowy kupon obniży zakupy o 20 złotych. Minimum zakupu wynosi tym razem 50 zł.

Dla zainteresowanych regulamin do wglądu.

O promocjach allegro pisałem już wielokrotnie na blogach podstawowych poczynając od Kolejna promocja aplikacji mobilnej tym razem do zabawy włącza się allegro. Wydaje mi się zatem, że poświęcanie kolejnych artykułów na ten temat nieco mija się z celem. Stąd nowy pomysł o którym pisałem w ostatnim artykule.

Kupony dostępne także w tramwajach

Tym razem kupony można odebrać w... tramwajach:)
Oto trasy na których można je zdobyć:
Warszawa
Metro Wilanowska - Puławska - Marszałkowska - Pl. Bankowy - Andersa- pl. Wilsona - Metro Marymont

Poznań
Franowo - Kórnicka - M.Rocha - Wrocławska - Podgórna - Marcinkowskiego - Podgórna - Strzelecka - Królowej Jadwigi - M.Dworcowy - M.Teatralny - Fredry - Pl.Wielkopolski - R.Śródka - Jana Pawła II - Kórnicka – Franowo

Kraków
Cichy Kącik - Al. 3 Maja - Piłsudskiego - Straszewskiego - Franciszkańska - Dominikańska - Westerplatte - Pawia - Kamienna - Długa - Basztowa - Dunajewskiego - Podwale - Straszewskiego - Piłsudskiego - Al. 3 Maja - Cichy Kącik

Gdańsk
Pętla Oliwa - Wita Stwosza - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Armii Krajowej - Al. Witosa - Pętla Łostowice - Świętokrzyska

Łódź
Plac Niepodległości - Piotrkowska - Zachodnia - Zgierska - HelenówekCzytelnicy informują mnie o różnych promocjach, niestety niektóre z nich nie są nigdy opisywane na blogach PP3 i FpG. Tam są już pewne ramówki, które z założenia są jazdą obowiązkową, brakuje więc miejsca na publikacje. Z drugiej strony na pisanie kolejnego obszernego artykułu, który były umieszczony tutaj, po prostu nie starcza czasu.

Z tego wniosek prosty, że lepiej będzie, jeśli tutaj zamiast długich artykułów będą się ukazywały krótkie informacje o aktualnych ciekawych promocjach wyłowionych w sieci lub otrzymanych od czytelników. Można oczywiście je jak zwykle zgłaszać na marszr1@gmail.com

2 komentarze:

  1. Fajny, innowacyjny sposób na promocję, dający zachętę do zakupów - czyli coś, co jest pożyteczne i dla Allegro i dla jego klientów :) wydaje mi się, że program PIT z początku było lepszą promocją :)

    OdpowiedzUsuń
  2. PITY 2014 program12 grudnia 2014 10:37

    Ciekawa pomysł, często robię zakupy przez allegro wiec rozglądnę się za jakimiś oznakami promocji w tramwajach i chętnie skorzystam z rabatu :)

    OdpowiedzUsuń