sobota, 13 grudnia 2014

Placówki SKOK Wołomin miały być czynne ale już nie będą


mBankowy zarządca komisaryczny jest zmienny jak chorągiewka. Raz mówi, żę dla członków wołomina nic się nie zmieni w związku z jego obecnością, a potem zabrania wypłat. Teraz znów mówi jedno, a za chwilę coś innego.

Na stronie wołomina umieszcza ostatnio komunikat za komunikatem, że trudno nadążyć z ich opisywaniem. Jeszcze wczoraj mieliśmy informację, o otwarciu placówek od poniedziałku 15 grudnia, zobaczyć ją można tutaj...

...a chwilę potem ukazuje się informacja, że jednak nie, Placówki jednak nie będą czynne i nie wiadomo dokładnie kiedy będą. Nowy komunikat widzimy niżej.


Warto sobie archiwizować takie doniesienia. Archiwizacja w przypadku rozprawiania się z Amber Gold prowadziła d bardzo ciekawych wniosków. Podobne będzie można wysnuć obserwując obecne poczynania.


Ukazała się także informacja, że po odbiór gotówki wystarczy tylko dowód osobisty, można też będzie zlecić przelew. Co będzie bardziej opłacalne zależeć będzie od banku, który będzie zwracać nam środki.

Całą treść komunikatu do wglądu tutaj.

4 komentarze:

 1. No właśnie, co w przypadku wypłaty na konto? Bank pobierze jakaś prowizję? Ktoś ma jakieś doświadczenia z czasów upadłości SKOK Wspólnota?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty sie ciesz ze kasę odzyskałen - a nie jaką prowizje zapłacisz za przelew ---- myśl trochę ----

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli PKO będzie wypłacać to można sprawdzić na ich stronie ile wynosi przelew środków pochodzących z rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej na rachunki prowadzone w innych bankach kwota: 5,99zł


  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza sprawa - w przypadku Skok Wspólnota PKO BP nie pobierało prowizji za przelew do innego banku.
  Druga - miały być otwarte, zmieniło się, a te dziadki i babcie i tak sterczą pod oddziałami... Dobrze że mrozu nie ma, bo mielibyśmy pierwsze ofiary śmiertelne upadłości. Nie licząc może tych co mieli sporo ponad limit BFG, paru tu się odgrażało że zawisną, ale chyba ochłonęli - mieć 400 tysi na koncie i się wieszać z tego powodu? Pogadajcie z dziewczynami co harowały w SW za 1700 zeta na rękę, może wtedy się dowiecie co to jest bieda.

  OdpowiedzUsuń