czwartek, 10 stycznia 2013

Lokata z tabletem pytanie jednak jakim


O lokacie z tabletem napisałem już całą serię artykułów poczynając od Lokata z tabletem Samsung Galaxy i przyznam szczerze iż myślałem że sprzeda się jak ciepłe bułeczki. A tymczasem bułeczki zdążyły już stwardnieć, zrobiły się niesmaczne a oferta dalej jest aktywna chociaż tabletów do rozdania jest przecież mało.

Ale nie oferta jest powodem dzisiejszego artykułu wszak tutaj raczej publikuję listy czytelników, bowiem ma to być blog od czytelników dla czytelników. Co zatem Was interesuje ostatnio?

Dostałem ostatnio mail następującej treści:
jaki jest dokładnie model w tej promocji P3100(wifi+3g) czy P3110(wifi). Rozmawiałem z konsultantem telefonicznie mówił coś o 3g, w placówce idea banku kompletnie człowiek nie zorientowany, wiedział na ten temat mniej ode mnie i przy mnie czytał i szukał czegoś w internecie, kontakt mailowy to także porażka bo bez odpowiedzi na moje główne pytanie jaki model p3100 czy p3110.

Mam nadzieje, że tacy pasjonaci jak Pan udzielą mi odpowiedzi i pomogą.
Pozdrawiam
No tak ale jakim? Źródło: tax care
Pytanie jest nie tyle bardzo konkretne ile zasadne. Oba modele różnią się dość istotnym szczegółem czyli posiadaniem modemu trzeciej generacji 3G. Dzięki temu nie możemy mieć połączenie z internetem zawsze nie tylko gdy będziemy w zasięgu sieci bezprzewodowej WiFi.

Ale jak zwykle w życiu każdy dodatek kosztuje, każde udoskonalenie to dodatkowy koszt więc owe 3G to także lepszy model. Można z tego wysnuć wniosek, że zapewne Idea oferuje model uproszczony bowiem nie jest to instytucja rozdająca prezenty lecz bank który jak każdy inny rzuca przynętę i trudno oczekiwać by przynętą był przysmak lepszej klasy.
Problem w tym, że jako aktywny inwestor-pasjonat jestem zainteresowany głównie dobrym zyskiem a nie zbieraniem gadżetów. Chociaż tablet może być fajna zabawką nie jest człowiekowi do szczęścia potrzebny, więc oferta idea banku pozostała dla mnie tylko ciekawostką. 
Może jednak ktoś z was skusił się na ten gadżet i może poda w komentarzu odpowiedź dla czytelnika bloga?

5 komentarzy:

 1. http://skok.wolomin.pl/115/Lokaty/Lokata_z_Klasa
  Skok Wołomin lokata 3-miecha 8 % szok

  OdpowiedzUsuń
 2. Lokata na jeden, trzy a może 12 miesięcy? Sprawdź najnowszy ranking lokat i wybierz lokatę, na której zyskasz najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co myślicie o zakładaniu lokaty krótkoterminowej? Czy da się na tym więcej odłożyć wyszukując ofert promocyjnych i przeskakując z jednej na drugą? Mają one zdecydowanie nawyższe oprocentowanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. pytałam dzisiaj konsultanta, nie wiedział czy to model p3100, czy p3110 ale jak zapytałam czy posiada wifi, czy wifi +3g odpowiedział że wifi + 3g.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby lokata o wiele ważniejsza, no bo co znaczy - choćby najlepszy - ale w końcu tylko gadżet. Jednak jak już w coś wchodzimy, no to przecież chcielibyśmy dla siebie ugrać jak najwięcej - rzecz jasna. I ma dla nas znaczenie: jaki to będzie tablet, i czy na przykład będzie miał na wyposażeniu modem 3G wbudowany.

  OdpowiedzUsuń