sobota, 12 stycznia 2013

Alior sync teraz na gruper czyli polowanie na żółtodziobów


Jak nie groupon to gruper, jak nie gruper to groupon, jak nie groupon to... tik tak, tik tak. Mowa oczywiście o ofertach Alior Sync, który w dalszym ciągu puszy się niczym paw swoim przeciętnym bądź co bądź kontem. 

Ale oczywiście Aliorek jest innego zdania i jako rzekomy dowód wkleja sobie wyniki rankingów na różnych portalach. Kto wierzy w takie wątpliwe rankingi i jeszcze nie skorzystał z tej oferty może sobie założyć konto. A skoro ostatnim razem oferta była na grouponie to teraz czas przyszedł na gruper.

Ponieważ ofertę opisywałem już wiele razy, opiszę tym razem tylko obecne terminy których należy się trzymać. Czy konto jest najlepsze na rynku to sprawa bardzo dyskusyjna. Dla niektórych, którzy lubią zakupy internetowe może takowym być. Dla koneserów bankowości na pewno takowym nie będzie.


0. Wniosek należy oczywiście wypełnić za pomocą grupera
1. Konto osobiste należy założyć do 20 stycznia
2. Do 17 lutego należy dokonać płatności kartą
3. W nagrodę dostaniesz do 28 lutego 50 zł

Jedyne atuty są na obrazku Źródło: gruper


W dalszym ciągu to oferta do nowicjuszy i nie widać nawet by to się zmieniło. Oferta która dziś już nie wywołuje nawet cienia emocji bo i wszelaka sympatia do banków zmalała praktycznie do zera.

To czego jesteśmy świadkami od kilku miesięcy w bankach komercyjnych mówi samo za siebie i warto to dziś porównać do SKOKów. Banki robią co mogą by utrudnić życie Kowalskiemu, obniżając oprocentowanie lokat, wprowadzając opłaty i tłumacząc to obniżkami stóp.

Jakoś nie widać tej paniki w Kasach Spółdzielczych. Dla przykładu w opisywanej dziś ofercie Twojej Kasy oferta lokat jest... niezmienna od września ubiegłego roku. Mimo że w listopadzie, grudniu oraz styczniu były obniżki stóp. Szczegóły oczywiście na FpG tutaj.


8 komentarzy:

 1. Warto skorzystać z tej oferty, nic nas to nie kosztuje poza poświęconym czasem na wypełnianie wniosków a 50 zł piechotą nie chodzi.
  Konto można wypróbować i zamknąć po jakimś czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli ktoś nie skorzystał jeszcze z tego konta to jak najbardziej. i lepiej przez groupona ewentualnie grupera aniżeli przez bezpośredni wniosek u syna Aliora.

   Usuń
 2. Zostałam klientem Alior Sync skuszona owymi 50 zł. Po wypełnieniu warunków do 7XII na moim koncie miało pojawic się 50 zł. Niestety do dzisiejszego dnia nie otrzymałam tzw premii. Mało tego , nie otrzymałam równiez żadnej odpowiedzi z banku na moją złożoną w dn. 17XII reklamację. Oceńcie sami czy warto zostac klientem tego banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem warto zostać klientem tego banku jedynie dla tych 50 zł. Jak tylko otrzymam premię od razu zamykam konto w tym banku.
   Autor bloga jakiś czas temu przedstawił na FpG kilka sposobów na zamknięcie konta w Alior Sync.

   Usuń
 3. Pewnie, że nie!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. konto najlepsze nie jest, ale 50zł za chwilę klikania to uczciwa zapłata ;)

  do jutra (18.01) ważna jest promocja innego banku: BGZ Optima -- wysilek podobny:
  wniosek online, 1zł przelewu i nie trzeba nic wydawać kartą, konto w pełni darmowe
  Oferta to 77zł płatne na koniec lutego. - wejście przez bankierstarter.pl/panel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czemu nie jest najlepsze? skoro wszystko ma za darmo - prowadzenie/karty i co najwazniejsze wszystkie bankomaty??????????

   Usuń
  2. Sam sobie odpowiedziałeś pisząc 'skoro wszystko ma za darmo' przy takim porównaniu to można powiedzieć, że może stanąć w szranki i konkury z kontem za zero w... PKO:)
   Konto za darmo to trochę za mało by uznać je za najlepsze.

   Usuń