poniedziałek, 20 października 2014

Nowa moda bankowa czyli 60 zł bonus za lokatę w Meritum kto da więcej?


Niedawno na FpG w artykule 4,20% na lokacie jesiennej II kto da więcej pisałem o licytowaniu się na lokaty w bankach. Teraz podobną licytację daje się dostrzec na bonusach za założenie lokaty:)

W niedawnej promocji Idea dodawała 50 zł do lokaty. W niniejszym artykule przypominam o kończącej się promocji w Meritum dodającej 60 zł do lokaty. Niebawem inny bank doda 70 zł za skorzystanie ze swoich usług.

Zwykle w każdym artykule dotyczącym ciekawej promocji podaję termin jej trwania. Ma to wam ułatwić planowanie przyszłych inwestycji. Wiadomo bowiem, że najczęściej udział w jakiejś promocji zależy od terminu końcowego poprzedniej.

Niemal każdemu czytelnikowi kończy się w jakimś terminie lokata. W artykule dotyczącym świetnej promocji w Meritum napisałem, że potrwa ona do końca października, wiec zapewne wielu z was, tak jak autor artykułu, uznało, że czasu aż nadto.

Okazuje się, że niestety nie. Oferta jest limitowana, nie będzie trwać aż do 31 października i niedawno Comperia informowała blogerów, że promocja prawdopodobnie zakończy się w ubiegłą niedzielę. A jednak wciąż trwa, więc to ostatni już taki artykuł przeznaczony dla spóźnialskich

Oferta limitowana więc skończy się szybciej

Przypomnijmy, że Meritum dopłaca nam 55 zł, za założenie lokaty, jeśli tylko założymy ją za pomocą dedykowanej strony dostępnej tutaj. Wystarczy jedynie podać swój mail oraz aktywować link, który dostaniemy na maila.

Dzięki temu mamy już prawo do otrzymania premii, która może być podwyższona do 60 zł, jeśli skorzystamy z aplikacji mobilnej Meritum banku. Instalowanie trwa chwilę, wiec nie powinno być z tym żadnego problemu.

Dla przypomnienia po złożeniu wniosku, mamy aż 30 dni na założenie lokaty. Dzięki temu możemy swobodnie planować przelew do meritum i nawet lokaty, które kończą nam się w listopadzie, będzie można dobrze wykorzystać.

Sprawa wydaje się zresztą prostsza aniżeli było to w przypadku Idea bank. Tam lokatę zakładało się bezpośrednio przelewem z innego banku, więc dane musiały się zgadzać. Jeśli przelewał mąż dla żony nawet z rachunku wspólnego już był problem, o czym informowali czytelnicy w komentarzach.

W przypadku Meritum nie powinno być takiego problemu, gdyż i tak najpierw musimy zrobić przelew na konto w Meritum, a następnie zakładamy lokatę dokonując przelewu wewnętrznego.

Informację o wykorzystaniu znacznej części limitów rejestracji o lokatę dostałem już w ubiegły piątek. Niestety nie było mnie w kraju, zaś w hotelu nie było dostępu do internetu, więc dopiero dziś mogę was o tym poinformować.


Nikt nie wie w jakim dniu zakończy się promocja, warto jednak rezerwacji dokonać na zapas, a przelewu na minimum 1000 zł, a max 10.000 zł, dokonać później.

Link do dedykowanej strony jak zwykle zostawiam na koniec

3 komentarze:

 1. Z tą niedziela to ściema. Wysłałem im zapytanie w tej sprawie. Nic takiego nie stwierdzili

  OdpowiedzUsuń
 2. Lokata z dedykowanej strony skończyła się wczoraj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, pisałem o tym wczoraj na FpG
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2014/10/dzis-koniec-promocji-lokaty-na-5-z.html

   Usuń