poniedziałek, 6 października 2014

100 zł dla poleconego i 50 dla polecającego w 7 edycji programu Mam Inteligo


Wczora skończyła się promocja w Idea banku, trwa jednak nadal siódmy już program poleceń w Inteligo, który potrwa znów przez kwartał, czyli aż do 30 listopada. To bez wątpienia jeden z ciekawszych programów na rynku, w którym warto wziąć udział.

Poprzedni szósty program opisywałem jeszcze wiosną tego roku. Cieszył się bardzo dużą popularnością i nic dziwnego, skoro warunki jakie nowy klient banku musi spełnić są bardzo łatwe do wykonania.

Przypomnę zatem w skrócie, że polecony otrzyma 100 zł, zaś polecający zgarnie dwa razy mniej bo tylko 50 zł. Wypłata premii następuje dość szybko. Co zatem musi zrobić nowy klient inteligo?

Najpierw zacznijmy od rzeczy najważniejszej czyli definicji pojęcia Nowy Klient. Inteligo ma dość restrykcyjny program i liczą się osoby, które nie miały konta w Inteligo od 1 września 2011. Zatem kto miał konto do 31 sierpnia 2011 może brać znów udział w programie:)

Zasady się nie zmieniły od poprzedniego programu: nowy klient musi zrobić zakupy kartą za 200 zł, przy czym polecony musi się zmieścić w 30 dniach. Rzecz jasna chodzi o zaksięgowanie transakcji na rachunku. I to praktycznie wszystko co jest wymagane od nowych klientów.

Najaktywniejsi mogą liczyć na 1000 zł Źródło: inteligo

Żeby zdopingować polecających w dalszym ciągu trwa zabawa w wyścig poleceń, w której najaktywniejsi polecający mogą zgarnąć: 1000 zł (I miejsce), 600 zł (II miejsce) lub 300 zł (III miejsce). Szczegóły znajdziecie w opisie szóstej edycji, nic tu się bowiem nie zmieniło.

Jak widać tymi kolejnymi edycjami programu Inteligo chce zatrzymać przy sobie klientów, daje im bowiem zarobić na polecaniu. Patrząc na komentarze widać, że wielu z was bierze w tym udział, zaś co bardziej zdesperowani są nawet chętni by dzielić się zyskami z innymi:)

Dziś na PP3 wracam do tematu lokaty, której założenie gwarantuje dodatkowy bonus w postaci 50 zł. Założenie lokaty może nastąpić na wiele sposobów, spośród których wybrałem trzy najbardziej oczywiste. W trzecim sposobie można połączyć program inteligo z lokatą, tym bardziej, że osoba zakładająca lokatę i tak musi posiadać konto, a nie każda go ma.

W efekcie nie tylko możemy zgarnąc więcej na polecaniu, ale dodatkowo mieć lokatę na 5%. Zaś nowy klient może zgarnąć za jednym zamachem ponad 100 zł a zarazem przekonać się do promocji bankowych. W dalszym ciągu wielu ludzi ma opory przed zakładaniem drugiego konta.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tej zabawie zapraszam do kontaktu na adres marszr1@gmail.com, gdzie nowym klientom Inteligo przekażę kod promocyjny wymagany przy składaniu wniosku.


Na koniec regulamin dla zainteresowanych lub nieco bardziej przyjazny tutaj.


5 komentarzy:

 1. Jest! Właśnie się zastanawiałem, bo konto miałem, ale widzę właśnie, że przed 2011 :) Więc o 100 zł warto się wybrać. Muszę poczytać jeszcze o opłatach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma opłat z wyjątkiem karty. Ale i te łatwo obejść, bowiem przy płatności na 100 zł karta jest darmowa. W promocyjnym okresie i tak musisz wydać 200 zł, więc opłata nie będzie naliczona, a po zgarnięciu premii łatwo dezaktywujesz kartę, o czym pisałem tutaj:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2014/09/jak-zamknac-konto-w-inteligo-usunac.html

   Usuń
 2. i wylacz powiadomienia sms bo zanim zamkniesz konto to ci nalicza oplate

  OdpowiedzUsuń
 3. Yyyy i w tej promocji o ile sie nie myle to trzeba bedzie sobie pozniej podatek odprowadzic czyli to nie jest takie 100 ani takie 50 na jakie by wygladalo.

  OdpowiedzUsuń
 4. A przez jaki czas trzeba utrzymać to konto?

  OdpowiedzUsuń