niedziela, 11 sierpnia 2013

Citi Handlowy rozdaje stale 200 zł lub 100 zł


Kilka dni temu omawiałem dobrą ofertę Citi Handlowego, która z pewnością pretenduje do miana okazji roku. Oczywiście dla wielu ludzi to już rzecz dawno wykorzystana i niestety tylko jednorazowa, więc nie dziwi mnie raczej małe zainteresowanie ofertą. 

Do tej pory jednak używałem karty kredytowej Polbanku i zamknąłem ją dopiero po wprowadzeniu absurdalnych zmian, które będą mieć miejsce od września tego roku. Z drugiej strony nowa karta kredytowa BGŻ zaczęła sprawiać nieoczekiwanie problemy a BGŻ jakoś nie kwapi się by je rozwiązać.

Z tych powodów oferta Citi na MyDeal okazała się strzałem w dziesiątkę. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba szukać ofert na portalach grupowych, gdyż oferta Citi jest stale w ofercie nawet poza grouponem, gruperem czy MyDeal! I dotyczy znacznie większej ilości kart.Źródło: www.online.citibank.pl


Citi Handlowy na swojej stronie internetowej posiada promocję o nazwie Premia za Kartę Kredytową w internecie na której można zgarnąć 100 zł lub 200 zł w zależności od typu karty, których jest tutaj naprawdę zatrzęsienie. 

Oferta na My Deal dotyczy jednej z trzech kart kredytowych Silver, Gold lub Platinum. Gwoli ścisłości chodzi o 6 kart bowiem wszystkie trzy kolory mogą pochodzić od dwóch wystawców MasterCard lub Visa. Owe karty to:
  • Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver
  • Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold
  • Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum

W opisywanej dziś promocji kart jest o wiele więcej. W dalszym ciągu mamy zapis:

200 zł jeśli bank przyzna:
główna Karta Kredytowa: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank
Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum


a więc do tego punktu pokrywa się to z ofertą MyDeal/Groupon/Gruper

Dodatkowo mamy inne karty, za które można zgarnąć połowę mniejszą premię100 zł
jeśli bank przyzna:
Citibank World MasterCard, Citibank Wizz Air World MasterCard, Citibank LOT Visa Silver, Citibank LOT MasterCards Silver, Citibank LOT Visa Gold, Citibank LOT MasterCard Gold, Citibank LOT Visa Platinum, Citibank LOT MasterCard Platinum, Citibank-BP Payback, Citibank-Elle

Warunki są dokładnie te same co w przypadku oferty na zakupach grupowych czyli minimum 3 płatności na łączną kwotę 300 zł i tak dalej. Szczegóły opisałem w ofercie z MyDeal więc zainteresowani mogą zajrzeć tutaj

Nie trzeba zatem polować na oferty grupowe. Oferta jest ważna już od 17 czerwca i trwać będzie do odwołania. Dla zainteresowanych regulamin do wglądu jest tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz