piątek, 15 maja 2015

Czas odebrać 55 zł + 10 zł za akcję Comperia Bonus 3 z kontem w Raiffeisen czyli miłe złego początki
Od dziś przez kolejne pięć dni mamy możliwość odbioru premii w postaci 55 zł za założenie konta w Raiffesen, lub 65 zł jeżeli dodatkowo zakładaliśmy lokatę mobilną. Z możliwością wypłaty 50 zł za popularną akcję konta w Raiffeisen Comperia czekała do samego końca.

Sprawdźcie zatem swojej skrzynki mailowe i uzupełnijcie dane, potrzebne do obioru premii. Pamiętać należy, że po tym terminie odbiór premii będzie bardzo utrudniony.

Dostaję informację od czytelników, że są już problemy czego przykładem jest poniższy screen.
Osoba która dostała owego maila twierdzi, że przekazała wszystkie dokumenty dla kuriera, niestety bank jest zdania, że tych dokumentów nie otrzymał. Oczywiście w takim przypadku Comperia nie przyznaje bonusu, bowiem osoba ta nie spełniła warunków. Reklamacja rzecz jasna w toku.


15 komentarzy:

 1. Witam. Otwarłam to konto w raiffeisen przez comperie, bez karty , mam pytanie czy na to konto trzeba miesięcznie przelewać jakąś kwotę , aby było ono bezpłatne ???czy jak sie nie ma karty to nic nie trzeba robić? Bardzo proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie trzeba robić, dlatego warto było wziąć w tym udział.

   Usuń
 2. bardzo dziękuję za odpowiedź i za bloga

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm mail albo nie dotarł albo wyrzuciłem go ze spamu. Można jakoś ich poprosić o ponowne przesłanie maila gdyż nie dotarł jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że można. Były przypadki, że nawet dawno po terminie udawało się nawet coś zdzialać.

   Usuń
 4. Kurcze - ja zakładałem dwa konta dla siebie i żony i do dzisiaj nic nie dostałem. Dzięki Marcin za przypomnienie !

  OdpowiedzUsuń
 5. Marcin - mail trafił do spamu ale go wykopałem. Ponieważ pisałeś o tej promocji na FPG może warto tam wrzucić info, bo nie każdy z czytelników tutaj zagląda. Jeszcze raz dzięki - uratowałeś nasze 130 PLN :) !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na FpG piszę raczej o promocjach a nie ich zakończeniu.
   Czy krótka notka na koniec artykułu na FpG wystarczy?

   Usuń
 6. Sądzę że krótkie info wystarczy na FpG. Ja zawsze ustawiam sobie "alarm" żeby pamiętać o zakończeniu promocji. Ponieważ napisałeś że przypomnisz o mailu od comperii w maju, nie nastawiłem przypomnienia a mail akurat uciekł do spamu. Akurat kilka dni nie zaglądałem na PP i bonus by przepadł ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od niedawna terminy promocji są podawane w zakładce Promocje na FpG:)
   Jutro pod koniec artykułu będzie przypomnienie o Comperia bonus 3 z linkiem do powyższego artykułu.

   Usuń
 7. Tak dla przyszłej poprawności językowej: komu?czemu? to CELOWNIK więc nigdy nie używajmy rusycyzmu "...przekazała wszystkie dokumenty dla kuriera" bowiem poprawnie po polsku będzie "...dokumenty kurierOWI"

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak myślisz, można jeszcze liczyć na coś związanego z tym kontem, czy standardowo należy się go już pozbyć?

  OdpowiedzUsuń
 9. Tez brałem udział w tym bonusu tylko jeden błąd zrobiłem ze wziąłem mini kartę która kosztowała 15 zł no nic a drugi nie wiedziałem jak kolejna ducha zyskać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też ją dostałem i od razu napisałem reklamację, która została rozpatrzona pozytywnie. Bank najpierw zainkasował sobie 15 zł, które musiałem zapłacić przy zakładaniu lokaty, ale potem oddał je na konto:)

   Usuń
 10. Ja miałam dokładnie taką sama sytuacje i zakończyła się dokładnie tak jak u Polcana :) karta - reklamacja - zapłacenie 15 zł i potem zwrot na konto:)

  OdpowiedzUsuń