sobota, 27 lipca 2019

3% na KO oraz 100 zł na start za Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną Pekao


Opisana w poprzednim poście promocja Millennium miała dziś się zakończyć, a jednak bank wydłużył ją do końca miesiąca, będzie więc aktywna jeszcze przez 5 dni. Tak samo długo potrwa także promocja, która okazała się wakacyjnym hitem.

Mowa o bardzo fajnej ofercie Pekao, gdzie do zgarnięcia na start jest 100 zł oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Przy praktycznej likwidacji Idea banku 3% jest poszukiwane jak nigdy dotąd i to jest.

Pekao rzadko serwuje bardzo fajne promocje, tym bardziej jest to nieoczekiwane że pojawia się w okresie wakacyjnym. To zresztą jeden z nielicznych banków w których nie byłem jeszcze klientem, pojawia się więc świetna okazja by to wreszcie zmienić i zgarnąć na start te bonusy.Kto może z tego skorzystać? O dziwo karencja jest tutaj krótka bowiem obowiązuje zakaz posiadania konta w banku z żubrem po 1 lipca 2018, a więc karencja wynosi niewiele ponad rok. 

Tutaj zgarniesz 100 zł na start i założysz KO na 3% w Pekao

Promocja ma potrwać do 31 lipca 2019 lub do wyczerpania puli nagród. Pula jest dość duża wynosi bowiem 10.000 osób, ale z drugiej strony z wyjadaczy wisienek raczej mało kto tutaj ma konto, więc promocja może skończyć się szybciej.


100 zł premii
Co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł. O dziwo warunki są proste czego nie spodziewałbym się po takim potentacie jakim jest Pekao. Należy bowiem:
  • przelać sobie tylko 500 zł
  • zrobić jedną płatność kartą lub apką Peopay
oczywiście nie ma znaczenia kwota zakupu, więc można kupić nawet jedną bułkę. Na spełnienie tych dwóch banalnych warunków mamy mnóstwo czasu bo aż do końca miesiąca kalendarzowego po tym w którym założymy konto więc praktycznie czas mamy do końca wakacji.

Stówka za naszą aktywność wpłynie na konto już 16 września 2019. Zwykle konto po zgarnięciu premii sobie zamykamy, ale w Pekao tym razem jest inaczej. Konto warto będzie sobie zatrzymać ze względu na oprocentowanie 3% na KO.3% na KO
Konto oszczędnościowe będzie posiadać fajną stawkę bardzo długo bo aż przez 6 miesięcy, a ściślej przez 180 dni. To rekord w porównaniu z innymi bankami, jest to więc jazda obowiązkowa dla każdego z nas. Oferta ma być aktualna do 30 września 2019.

Jak każde KO poza Getinem tak i tutaj mamy ograniczenie kwotowe. Wynosi ono 30.000 zł jest więc wyższe od aliorowskiego, gdzie mamy limit 20k. Jeśli dodamy do tego konto w CA mamy już 100k na 3%. Kolejne konta w byłym WBK jeszcze zwiększą tę kwotę.

Tutaj zgarniesz 100 zł na start i założysz KO na 3% w Pekao

Oczywiście nie każdy może korzystać ze wszystkich tych promocji naraz, ale im więcej 3% na rynku tym lepiej. W IB raczej nie ma co liczyć na dobre stawki musimy więc szukać tego poza naszym ulubionym do niedawna bankiem. W moim przypadku będzie więc gdzie przenieść środki z Getinu dla nadwyżek ponad 50k, które wylądują w CA:)


Karta rewolucyjna do Konta Przekorzystnego 
Na deser do Konta Przekorzystnego dostajemy kartę rewolucyjną. Co oznaczają te szumne nazwy? Ano to, że karta Mastarcard Debit FX jaką dostaniemy z banku oferuje gwarancję braku dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie jak i brak doliczania marży banku do kursu wymiany.

To też z pewnością korzyść dla nas jeśli płacimy za granicą. Przykładowo karta kredytowa w City pobiera sobie aż 5,8% prowizji za takie płatności, zaś w T-mobile nawet 6%. Rozliczanie płatności będzie się odbywać więc tylko po kursach organizacji płatniczych Mastercard.

Podsumowując Pekao rzadko funduje nam fajne promocje, ale jak już się pojawi to bardzo konkretnie i na czasie. To cieszy tym bardziej, że na rynku mamy coraz mniej banków, które do niedawna były w tym bezkonkurencyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz