czwartek, 1 czerwca 2017

Podwójna zdobycz na koncie Optymalnym czyli 400 zł w nowej akcji specjalnej


Nowy miesiąc to zwykle koniec licznych promocji bankowych. Omówiona w poprzednim artykule oferta już się zakończyła, warto więc przypomnieć tę, która zanosi się na ofertę czerwca.

Niedawno na FpG opisywałem nowe, darmowe konto w Paribasie, w którym nareszcie ogłoszono nie tylko amnestię dla BGŻtowców, ale skrócono aż 6krotnie karencję. Tymczasem pod koniec tygodnia pojawia się nowa... akcja specjalna na tym koncie.

Akcja specjalna czyli innymi słowy możliwość zdobycia dwu premii jednocześnie, to bowiem charakteryzuje niezwykle popularne akcje specjalne. Jedna premia to typowa akcja premiowa banku, druga zaś od organizatora promocji.

W typowej akcji bankowej do zgarnięcia jest 300 zł i tę opisałem już szczegółowo w poniedziałek. Dodatkowo możemy zdobyć 100 zł od organizatora, więc w sumie dla chętnych czeka 400 zł:) 

Dla przypomnienia w akcji mogą wziąć udział osoby, które nie miały tutaj konta od... zaledwie pół roku. Nie 3 lata jak było dotąd, ale sześć razy krócej. Regulamin podaje nawet ścisłą datę: konta nie można mieć od 26 listopada 2016.

Tutaj założysz konto Optymalne z podwójną premią 400 zł

Poprzednia akcja specjalna w Paribasie trwała tylko kilka dni. Tym razem jest jednak dużo lepiej, akcja potrwa bowiem aż do 19 czerwca 2017. O ile nie wyczerpie się wcześniej limit, bowiem bank przeznacza tylko 1000 wniosków.  Nie jest to tak popularny jak Nest, ale oferta jest tłustsza aniżeli u potomków Smarta.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł od organizatora oraz 300 zł od banku?1) 100 zł od organizatora
Organizator nie wymaga zbyt wiele. Wystarczy, że założymy konto do 30 czerwca 2017, po czym w lipcu tego roku.
  • przelejemy na konto 1000 zł
  • zrobimy zakupy kartą na 300 zł
To wszystko:)

2) Do 300 zł od Paribasa
Resztę premii dostaniemy już od samego banku według zasad szczegółowo omówionych we wtorek, warto więc zajrzeć pod ten link po szczegóły. Tutaj przypomnę w skrócie że należy:
  • płacić kartą do konta przez rok
Za płatności dostaniemy 2% zwrotu i będzie to obowiązywać nawet przez 12 miesięcy. Przy czym w ciągu miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł. W skali roku daje to nam owe 300 zł.

Tutaj założysz konto Optymalne z podwójną premią 400 zł

Słowem fajna akcja specjalna typu kto pierwszy ten lepszy. I co ważniejsze nareszcie niemal dla każdego:-) 

Trudno się z tym nie zgodzić, że powinno być darmowe
Nowe konto Optymalne, które zastąpiło poprzednie iKonto jest nareszcie darmowe. Jak widać bank wyciągnął dobre wnioski z poprzednich akcji i w przeciwieństwie do innych banków ulepszył swoją ofertę.

Regulamin promocji Premia dla Ciebie - 100 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz