poniedziałek, 29 maja 2017

400 zł na cokolwiek do mall.pl za darmową kartę w Citi


Opublikowana rano przypominajka promocji w Nest bank już jest niestety nieaktywna. Mimo, że miała pierwotnie potrwać aż do 19 czerwca. Przypominam zatem o innej niebawem kończącej się akcji z kartą w Citi.

Citi handlowy zaskoczył w tym roku pozytywnie przesuwając okres karencji na 2015 rok. Pisałem o tym szerzej w artykule o promocji ze smartfonem LG, że osoby zamykające tutaj konto w 2014 teraz mogą założyć nową kartę w Citi i zgarnąć kolejną premię:)

A obok telefonu LG pojawiła się właśnie nowa oferta z voucherem na 400 zł do mall.pl. Jeśli więc nie posiadałeś karty w Citi od 1 stycznia 2015, możesz skorzystać z dedykowanego linku by zgarnąć fajną premię do karty, która nie kosztuje nic.

Dedykowany link dla promocji 400 zł do mall.pl za darmową kartę

mall.pl to internetowa galeria handlowa z bardzo szerokim wachlarzem produktów, każdy będzie więc mógł wybrać dla siebie to co lubi najbardziej. Telewizor, RTV, komputery, telefony, odzież, do domu i ogrodu... cokolwiek. Oferta wygląda więc na ciekawszą od styczniowej z telefonem LG omówionej tutaj.

Wybór nagród na mall jest znaczny

Co trzeba zrobić by zgarnąć voucher na 400 zł? W zasadzie dwa:
  • zalogować się 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej
  • dokonania płatności kartą na 1000 zł 
Oba powyższe warunki należy wykonać w terminie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę. Dużo ciekawsza oferta od omawianej promocji ze zwrotem 100 zł za wydanie 1000 zł omówionej dziś na FpG.

Mniejsze też są warunki zgarnięcia 400 zł aniżeli były w przypadku podobnej oferty z telefonem LG. Tam wszak trzeba wydać aż 3000 zł czyli 3x więcej, a wartość telefonu jest niewiele większa od vouchera.

Mamy zatem fajną ofertę, która będzie aktywna tylko do 31 maja 2017. Nagrody jednak lubimy mięć szybciej niż później, a te bank obiecuje przysłać do końca miesiąca w którym uczestnik spełnił warunki promocji.

Regulamin promocji zdobądź voucher do sklepu mall.pl

1 komentarz:

  1. tiaaa... promocja goni promocję, żeby tylko nakłonić ludzi do zakładania kont... a o podwyżkach ani slowem. Dlatego właśnie gwarancja niezmienności warunków jest dla mnie tak ważna i nie założę konta tam, gdzie tego nie ma... są jeszcze takie banki, które dają i konto za zero i fajne promocje - Orange Finanse, ING, mBank...

    OdpowiedzUsuń