środa, 7 grudnia 2016

150 zł od bankiera + 600 zł na ZUS w nowej akcji Zgarnij premię


Dziś kończy się omówiona w poprzednim artykule promocja, za to przedłużono inną w której praktycznie za darmo można zgarnąć 150 zł. A dodatkowo na wyjątkowo obfity deser dostać jeszcze 600 zł. Takie są właśnie przywileje popularnych akcji specjalnych.
Dotyczy ona nie osób indywidualnych lecz firm.
 
Bardzo krótkotrwała akcja z premią na 750


Zapisy potrwają 31grudnia 2016. Nie znajdziemy jej na stronie banku, bowiem jest to akcja której dedykowane są specjalne linki, służące do rejestracji. Właśnie owa rejestracja pozwala na zgarnięcie dodatkowych 150 zł od organizatora.

Dedykowany link dla akcji z 750 zł premii za konto firmowe w mBank   

Jak zwykle podajemy tam swojego maila, na który dostaniemy link do założenia konta mBiznes konto Start. Kto może takie konto założyć?

Jak zwykle ma to być nowy klient, a tym z definicji musi być przedsiębiorca, który nie wnioskuje obecnie o to konto. Dodatkowo nie może to być osoba, która miała tutaj konto do 10 listopada 2016 więc definicja jest bardzo restrykcyjna.

Na start konto gwarantuje prowadzenie za 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy. W przypadku firm znacznie trudniej znaleźć konto za zero, niż w przypadku zwykłych osób, więc warto to mieć na uwadze.

Ważne terminy w nowej akcji bankiera

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Dla 150 zł właściwie nic. Jest ono przyznawane za sama rejestrację w promocji przez dedykowany link. Dzięki rejestracji poprzez podanie swojego maila, organizator wie komu przesłać premię.

Dla 600 zł warunki są banalne:
  • dokonywać składki ZUS na minimum 250 zł miesięcznie przez 12 miesięcy
  • dokonywać tylko jednej płatności kartą do konta
Warunki jak widać praktycznie żadne, do ZUS i tak płacić trzeba a jedna płatność na dowolną kwotę to banał. Dzięki spełnieniu tych dwóch warunków, na nasze konto wpłynie 50 zł w każdym miesiącu. W skali roku daje to 600 zł.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 750 zł premii za konto firmowe w mBank

Oferta więc jest z pewnością fajna i godna polecenia, szkoda że tylko dla przedsiębiorców. Warto jednak pamiętać, że po roku konto Start zmieni się w mBiznes Komfort, a to kosztuje aż 25 zł na miesiąc. Warto więc będzie zmienić je na inne, bo Komfort to żaden płacić aż tyle za zwykłe konto firmowe:)

Regulamin nowej akcji Biznes z 150 zł na start

1 komentarz:

  1. Opłata w wysokości 25 zł to przy koncie bardzo dużo. Ale zawsze można to "wrzucić" w koszty prowadzonej działalności. Bank liczy na to z pewnością, że założymy taki rachunek firmowy, a za jakiś czas weźmiemy kredyt na firmę lub limit w koncie, a może kartę kredytową. I wówczas to już będziemy zmuszeni zostać z nimi na znacznie dłużej niż 1 rok...

    OdpowiedzUsuń