wtorek, 29 listopada 2016

100 zł za otwarcie konta + 500 zł do zgarnięcia za konto ze stawką 2,70%


Omówione w poprzednich dwóch artykułach akcje specjalne dobiegają już końca. Potrwają tylko do końca listopada, więc przypominam je w ostatnim dzwonku na głównych blogach. Jednocześnie trwa kolejna, która nie kończy się w listopadzie, lecz zakończy się 7 grudnia 2016.

To akcja w której w banalny sposób na start można zdobyć 100 zł. Nie trzeba w zasadzie robić nic szczególnego, lecz tylko to co zawsze: jeden przelew i jedną płatność kartą:) Warto o niej więc przypomnieć, gdyż szybko znika ona w gąszczu nowych promocji.
Gdybym miał wskazać najbardziej prężny bank w promocjach nie byłoby z tym raczej problemu. Wystarczy przypomnieć chociażby ostatnią kumulację aż 6 promocji jednocześnie, które zebrałem w osobnym artykule na PP3.

Millennium, bo to o tym banku mowa, nie zmniejsza tempa. Chociaż konto praktycznie nie wymaga promocji, bowiem samo w sobie jest atrakcyjne ze względu na wysokie oprocentowanie na KO, to jednak bank dokłada kasę za jego założenie.1) 100 zł za dwa przelewy i dwie płatności kartą
Najnowsza propozycja to akcja specjalna w której nowi klienci do zgarnięcia mają całkiem przyjemne 100 zł. Akcja specjalna oznacza tutaj fakt, że oferty nie znajdziecie na stronie banku, ta bowiem oferowana jest wespół z Agorą i do wzięcia udziału służy dedykowany link.

Tutaj założysz konto z premią 100 zł + 500 zł za polecanie oraz KO na 2,70%

Jak zwykle zostawiamy tutaj swojego maila, zaś z linku jaki przyjdzie na nasz mail zakładamy konto u bordowych. Niestety bank w dalszym ciągu nie zmienia definicji nowego klienta, wciąż jest nim ten co nie miał tutaj konta od 15 kwietnia 2015.

Jakie są warunki tym razem? Millennium nie ma zwykle wygórowanych wymagań dla zgarnięcia premii, więc nie inaczej jest i tym razem. By zdobyć gwarantowane 100 zł wystarczy:
  • do 7 grudnia 2016 złożyć wniosek z dedykowanego linku widocznego wyżej
  • do 13 grudnia 2016 założyć konto z linka jaki dostaniemy na maila
przypominam, by wyrażać zgodę na przetwarzanie danych czy zgodę na przekazanie Organizatorowi informacji. To często pomijany punkt, który skutkuje brakiem premii, a przecież zawsze można podać jakiś roboczy mail.   

Tyle formalności wstępnych. A same warunki? Praktycznie żadne. W przeciwieństwie do innych akcji w których zazwyczaj bank zmusza nas do wydania określonej kwoty, tutaj nie ma takiego przymusu.

Bank wymaga jedynie tego, co musi wykonywać każdy klient banku:
  • dokonać przelewu na 1000 zł
  • dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
Warunek żaden i z tego powodu konto w Millennium mam niemal bez przerwy od wielu lat. W celu zgarnięcia 100 zł te dwa banalne warunki wystarczy spełnić w styczniu oraz lutym 2017.2) Do zgarnięcia nawet 500 zł w programie polec
Dodatkowo do premii 100 zł za założenie konta Millennium uruchamia program poleceń. Przypomina to nieco ostatnią akcję specjalną jaka miała miejsce przy okazji Toyoty w ofercie z Agorą.

Tutaj założysz konto z premią 100 zł + 500 zł za polecanie oraz KO na 2,70%

W efekcie dodatkowo można zgarnąć 500 zł. Skąd aż tyle? Za jednego poleconego bank przyzna 50 zł, zaś maksymalna liczba poleceń to 10 osób, łatwo więc policzyć, że dla maksymalnej liczby poleceń można zgarnąć właśnie pięćset zł.


3) Konto oszczędnościowe na 2,70%Sztandarowym produktem Millennium jest oczywiście w dalszym ciągu jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku. Przez długi czas Portugalczycy szli ramię w ramię z Optimą, ale od dobrych kilku miesięcy są daleko z przodu. 2,70% jest przecież o wiele lepszą stawką aniżeli 2,30%...

Regulamin nowej akcji specjalnej z 100 zł + 500 zł w Millennium 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz