niedziela, 1 stycznia 2017

3% na koncie oraz 300 zł do zgarnięcia na Koncie Podwójnie Zarabiającym II


Gdzie można znaleźć dobry cashback, a zarazem dobrze oprocentowane konto? Nie ma banku idealnego i zwykle te dwie rzeczy się wykluczają. WBK da rekordowe 4%, ale nie da cashbacku, zaś T-Mobile da 5% cashback, ale jego konto nie jest oprocentowane.

Jeśli ktoś woli mieć dwa w jednym, może znaleźć coś takiego. Ale konto będzie oprocentowane już na 3% co i tak jest dobrą stawką, zaś cashback będzie na poziomie 2% i co ważne można przy tym płacić wszędzie.

Taką ofertę od listopada posiada popularny mBank. To już druga edycja Konta Podwójnie Zarabiającego i tym razem potrwa ona jeszcze przez miesiąc. Zapisy bank przyjmuje bowiem przez dedykowany link do 31 stycznia 2017.

>>Tutaj założysz eKonto z 300 zł cashback i oprocentowaniem 3%


mBank uściślił pojęcie nowego klienta. Nie ma już mętnego zapisu, rozumianego dwuznacznie w zależności od tego jak kto chciał zinterpretować zapis w regulaminie. Od teraz jest konkretna data: Nowy klient to ten co nie miał konta od 1 stycznia 2015.


300 zł od mBanku
Na czym polega ta promocja? Nie jest tu tak skąpo jak w Pocztowym, gdzie można zgarnąć zaledwie... 10 zł na miesiąc. mBank będzie przyznawać 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy co w sumie da 300 zł. Przy czym 50 zł będzie przyznawane za:
  • cashback za płatności kartą na poziomie 2%
  • cashback za BLIK też na poziomie 2%
Podobnie jak poprzednio, by dostać jakikolwiek zwrot trzeba wydać kartą minimum 250 zł, co jest jak najbardziej do spełnienia i nie powinno być dla nikogo problemem.

Ale uwaga: bank daje dodatkowy warunek. Trzeba dokonać wpływu na konto na kwotę 1000 zł, przy czym przelew z zewnątrz nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika. Testowałem już jednak przelew od znajomego i bank uznawał taki przelew:)


3% na koncie osobistym
Oprocentowane konto osobiste przyda się każdemu, dzięki temu praktycznie każda nasza złotówka będzie pracować. Zwykle karta którą płacimy za codzienne zakupy, jest podpięta do konta, które nie jest oprocentowane.

W mBanku można zarobić podwójnie. Nie tylko zarobimy za same zakupy, ale także za osad leżący na koncie. Konto oprocentowane jest na 3% do kwoty 3.000 zł można więc np, dopłacać do 3.000 zł przelewami z Optimy, by pracowały dla nas wszystkie posiadane przez nas środki:)

>>Tutaj założysz eKonto z 300 zł cashback i oprocentowaniem 3%

Trzeba przyznać, że komfortowo wygląda zamknięcie w mBanku. Konto zamykałem już kilkakrotnie i nie było tutaj takich cyrków jak w opisywanym wczoraj BOŚ. Zamknięcie trwa mniej niż 5 minut, a bank potwierdza ten fakt smsem oraz mailem po miesiącu wypowiedzenia, dzięki czemu wiemy dokładnie czy będziemy kwalifikowali się jako nowy klient w przyszłych promocjach banku.

Regulamin promocji Konto podwójnie zarabiające w mBanku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz