czwartek, 7 lipca 2016

100 zł za Zośkę Pro na 3% w Idea bank w limitowanej akcji MoneyMania 7
Wygląda na to, że MM7 potrwa zdecydowanie krócej niż zakładano, więc czym prędzej przypominam poniedziałkowy artykuł z FpG. Akcja jest limitowana, a mimo iż ważny jest tylko nowy klient, tych jest aż nadto.
  Wydawać by się mogło, że w wakacje nie będzie super ofert godnych polecenia w ciemno. A jednak jest, mało tego, dotyczy drugiego konta typu Must Have, gdyż to bez wątpienia najlepsze konto oszczędnościowe na rynku.

A jednak pojawiła się taka akcja i to w Idea bank. Tym razem można zgarnąć 100 zł za założenie konta, i dotyczy to znanej z majowego opisu ZOŚKI PRO ze stawką 3,00% z którego korzystam jak tylko pojawiła się na rynku.


Chociaż wielu z moich znajomych już wyjechało lub właśnie się pakuje na wakacje, to jednak akurat teraz zaczyna się ta promocja i potrwa do 24 lipca 2016. Pytanie jednak kto może z tego skorzystać.

No właśnie tutaj jest pies pogrzebany. Wszelakie rankingi co do ilości kont wygrywa od lat PKO, ale jeśliby wziąć pod uwagę czytelników bloga, a więc ludzi dbających o swoje finanse, to sądzę, że bezapelacyjnie wygraliby niebiescy. 

I niestety w obecnej promocji bank wyklucza osoby, które miały cokolwiek w Idea bank. Nieważne czy konto, czy lokatę czy kartę, regulamin mówi bez żadnych ogródek dowolny produkt. Wykluczeni są nawet ci co złożyli właśnie wniosek o jakikolwiek produkt:(


Jeżeli są tacy wśród was, możecie skorzystać z linka dedykowanego tej akcji specjalnej, pozwalającego na rejestrację w promocji.

Tutaj weźmiesz udział w promocji konta Zośka Pro na 3% oraz premią 100 zł

Mało tego bank zrobił limitowaną akcję. Premię w wysokości 100 zł dostanie tylko 500 pierwszych osób, a więc tym razem warto się spieszyć z założeniem fajnego konta, a nie czekać na ostatni dzwonek.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowe 100 zł do jednego z najlepszych obecnie kont na rynku? Zarejestrować się korzystając z promocyjnego linku, podać tam swój mail oraz złożyć wniosek z linka jaki przyjdzie na pocztę.

Następnie w terminie 21 dni od złożenia wniosku o rachunek oszczędnościowy konto Zośka Pro podpisać umowę o to konto i zasilić go na minimum 1000 zł. I to praktycznie wszystko: prosto, łatwo i przyjemnie. Premię za to dostaniemy do końca wakacji.


Warto tutaj przypomnieć dość nietypową rzecz jak na konto oszczędnościowe. Zwykle tego typu konta mają zaledwie jedną darmowy przelew wewnętrzny. Tutaj owszem też jest tylko jeden, ale mamy też np. dwa darmowe przelewy natychmiastowe. Omawiałem to szczegółowo w poście Miły gest z Idea bank dla posiadaczy kont.

Swoją drogą, gdy dowiedziałem się o Zośce Pro, od razu założyłem sobie to konto. Kto już ma konto idealne, założy je bez problemu na dwa kliki z poziomu bankowości internetowej. Tyle że tą drogą nie ma szans na premię 100 zł. Zresztą, kto posiada tu konto czy lokatę z góry nie dostanie premii.

Dla przypomnienia owe 3,00% będzie przyznane w przypadku, gdy będziemy równocześnie trzymać na koncie idealnym 10% wartości środków utrzymywanych na Zośce. Omówiłem to szczegółowo w osobnym artykule Porządki w Idea bank. Warto zajrzeć by poznać szczegóły.

Tutaj weźmiesz udział w promocji konta Zośka Pro na 3% oraz premią 100 zł

Podsumowując fajna akcja, ale niestety mocno limitowana i adresowana dla nielicznych. Tym bardziej, że znając życie nawet klienci Lion's banku będą tutaj wykluczeni.

Regulamin wakacyjnej akcji specjalnej 100 zł + 3% na ZOŚCE PRO w MM7

2 komentarze:

  1. Polcan czy potrzebna bedzie mi karta do konta

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie będzie. Ja takowej nie posiadam. a używam ZOŚKI PRO.

      Usuń