piątek, 20 listopada 2015

5% cashback znów na koncie w T-Mobile czyli do 600 zł zwrotu


Niektóre promocje publikowane na PP3 szybko giną w natłoku codziennych informacji. W ten sposób jedna z najlepszych obecnych promocji przeszła niezauważenie, czego dowodzą liczne prośby czytelników FpG, by omówić nową, świetną ofertę T-Mobile.

Znany czytelnikom bloga słynny 5% cashback w Alior Sync był niezwykle popularny, niestety nic nie trwa wiecznie. Najpierw zlikwidowano ów cashback, zaś nazwę banku zmieniono na na T-Mobile, po symbiozie Aliora z usługodawcą telefonii komórkowej.

Nieoczekiwanie ten słynny cashback teraz wraca w niezmienionej wysokości. A to więcej niż 3% który mamy w BPH. Do zgarnięcia jest w sumie aż 600 zł. Póki co nie podano kiedy ta promocja się skończy, warto więc ją omówić w bardziej widocznym miejscu:)

Promocja jest także skierowana do klientów banku, którzy posiadają rachunek i kartę. Premię podzielono na dwie części:


300 zł cashback w ciągu roku
Promocja będzie trwać przez rok i w każdym z miesięcy do zdobycia jest nieco mniej niż zwykle, bo 25 zł. Po przemnożeniu przez 12 miesięcy daje to owe 300 zł. Oznacza to, że wystarczy wydać 500 zł w miesiącu, by zdobyć cały bonus. To jest raczej w zasięgu ręki każdego.

Tutaj założysz konto w T-Mobile Usługi Finansowe  600 zł cashback.

Należy jednak pamiętać, że nie są uznawane poniższe transakcje:

Powyższe transakcje nie są zaliczane do cashbacku
Są to jednak mało popularne transakcje mało kto bowiem korzysta z usług bukmachera czy usług finansowych typu ubezpieczenia czy przelewy. Zwykłe codzienne zakupy będą uznawane.

Warunkiem zwrotu jest dokonanie przelewu na 2000 zł. To ważne, bowiem brak takiego przelewu będzie skutkowało nie przyznaniem zwrotu na konto. Może to być przelew z innego banku, więc nie powinno być problemu.

Przy okazji omawiania konta w Alior Sync czytelnicy wskazywali jako zaletę 10 przelewów natychmiastowych. Nie wiem dlaczego dla niektórych jest to takie ważne, w każdym razie w T-MUB w dalszym ciągu jest to dostępne i 10 takich przelewów w miesiącu jest darmowych.

Konto na dziś jest całkiem ok

Póki co konto jest darmowe. Nie ma opłat za prowadzenie, darmowe są wszystkie bankomaty w kraju i na świecie więc jest całkiem ok. Karta co prawda jest płatna, ale wystarczy wydać 200 zł by była darmowa. W tym przypadku więc karta sama się spłaci, skoro zakupy są premiowane.

Dodatkowe 300 zł jakie można tutaj zdobyć jest w postaci dodatkowego doładowania konta w T-Mobile.


Przypomnę, że Alior, do którego należy T-Mobile Usługi Bankowe, ma cały czas także bardzo dobrą ofertę konta omówionego w artykule 55 zł gwarantowanej premii oraz 4% na koncie w Alior banku, która potrwa do 8 grudnia 2016.

Na koniec zostawiam regulamin promocji 5% zwrotu za zakupy dla klientów TMUB.

3 komentarze:

  1. Warto dodać, że obecni klienci muszą aktywować promocję poprzez infolinię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra oferta, według mnie 5% to jednak całkiem sporo. Fajnie że czasu w których trzeba było płacić za konto mijają i mam nadzieję że bezpowrotnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Temat stuningowany na 600zl a w poscie cashback jeszcze opisany a pozostałe 300 zł to tak z zdawkowo jednym zdaniem. Ale na czym polega i jak go uzyskać to mało istotne.

    OdpowiedzUsuń