poniedziałek, 20 lipca 2015

500 zł do zgarnięcia za założenie konta w mBanku przez allegro


W mBanku wakacji jakoś nie widać. W lipcu zaczęły się ostre promocje konta i to na kilku frontach. Z jednej strony mamy drugą, nieco podrasowaną edycję konta mobilnego plus w której przez 5 miesięcy można zgarnąć 300 zł między innymi za płatności kartą.

Jednym z bonusów do zgarnięcia dla nowych klientów banku jest tam 10 zł za pierwsze logowanie do bankowości mobilnej. Czynność banalna, więc czemu nie zgarnąć za to dodatkową kasę? Od połowy lipca taki bonus jest dostępny także dla obecnych klientów, ale dla nich nie wygląda już tak dobrze o czym w artykule tutaj.

Najciekawsza oferta została jednak przygotowana wespół z allegro. Tutaj do zgarnięcia jest nawet 500 zł i co ważne znów nie ma jakichś szczególnych restrykcji co do nowego klienta. Jest nim ten, co nie ma konta:)


Jak zatem zgarnąć owe 500 zł? Skoro akcja jest przygotowana z allegro, to wniosek prosty trzeba będzie robić zakupy przez ten portal. A allegro jak zwykłe w sposób łopatoligiczny tłumaczy co i jak.Pierwsza stówka jest więc w zasadzie nietrudna do zdobycia. Warto tutaj dodać, że mamy aż 150 dni na dokonanie zakupu aplikacją mobilną Allegro, od momentu pojawienia się w serwisie transakcyjnym mOkazji.Skoro akcję przygotowały dwie instytucje obie muszą zarobić. Allegro swoje żądania wypisał na powyższej karcie. Jak widać mamy tu cashback na poziomie 20%:)
I znów mamy tutaj 150 dni na zakupy, to zresztą owe 5 miesięcy o jakich mowa.mBank też wtrącił swoje trzy grosze i wypisał je na osobnej karcie. Zasady są niemal identyczne, a więc obie strony dzielą się zyskiem fifty-fifty. Cashback podobny, czas na zakupy kartą też.

Na koniec zostawiam regulamin nowej promocji dla zainteresowanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz