poniedziałek, 12 stycznia 2015

Test Mentorów w konkursie inwestorów Futures Masters


Dziś na PP3 znajdziecie szczegóły ciekawego konkursu Futures Masters, w którym w pierwszych kolejnych pięciu tygodniach, rozpoczynając od 26 stycznia, wygrać można niemałą kasę lub gadżety, a przy tym poznać tajniki inwestowania. A co więcej bez narażania się na jakąkolwiek stratę nauczyć się jak działa rynek kontraktów terminowych i zobaczyć swoje miejsce wśród innych uczestników.

Blog Polak Potrafi od samego początku promuje samodzielne inwestowanie z samokształceniem i rozwijaniem swoich umiejętności bez wysłuchiwania cudownych porad doradców. To pierwszy tego typu konkurs, w którym warto wziąć udział i zgarnąć albo iPady, kasę, stawiać pierwsze kroki w inwestowaniu oraz zmierzyć się z innymi.

Tym razem zamiast testowania doradców wciskających przeróżnej maści Bete Fjuczerów, które tak naprawdę niszczą naszą przyszłość, mamy możliwość przetestowania prawdziwych analityków pracujących w największych Domach Maklerskich w Polsce.Uczestnicy konkursu będą wspierani przez Mentorów. Będą nimi doświadczeni analitycy z 11 domów maklerskich największych banków w Polsce. Ich zadaniem jest dzielenie się poradami oraz przedstawianie własnych prognoz inwestycyjnych. A więc mamy fajną okazję przetestowania wiarygodności analityków, których widzimy niżej.

Wybierz swojego mentora

Niestety można wybrać tylko jednego mentora i odbywa się to raz na etapie rejestracji. Można jednak zapisać się z kolegą, wybrać różnych mentorów i porównywać trafność ich porad i prognoz. Albo po prostu tutaj zostawiać komentarze. Wyboru mentora dokonuje się na stronie głównej konkursu.

Jak tam dotrzeć? W sekcji Konkurs w skrócie znajdują się sylwetki każdego z mentorów wraz z ich biogramami. Zobaczycie je po kliknięciu w okno Wybór Mentora, którego można dokonać w polu formularza rejestracyjnego. Wybór zatwierdza się przez kliknięcie Wybieram.

Ciekaw jestem, którzy mentorzy będą mieli najtrafniejsze prognozy. Uczestnicy konkursu mogą oczywiście oceniać ich w komentarzach lub po prostu dzielić się wrażeniami z gry w konkursie. Być może wśród Was znajdą się zwycięzcy głównych nagród, o których dziś na PP3.

Ciąg dalszy: 70.000 zł do zgarnięcia w konkursie dla każdego Futures Masters

2 komentarze:

  1. Interesująca impreza. Zaraz zajrzę na stronę tego konkursu. Swoją drogą ciekawe, czy będą podawać zestawienia pokazujące przekrojowo, jakie wyniki były uzyskiwane przez uczestników wybierających poszczególnych mentorów. Dawałoby to jakąś możliwość statystycznego porównania ich (analityków) zdolności prognostycznych. To mogłoby być przydatne na przyszłość, przy lekturze ich artykułów i analiz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak już to będą może pokazywać najlepszą trójkę. Bo wątpię, żeby jakiś bank był zadowolony z tego, że jego analityk zajął ostatnie miejsce.

    OdpowiedzUsuń