czwartek, 14 sierpnia 2014

Do 50 zł mniej przy płatności przez mobilną aplikację Allegro


Pomysł z przyznaniem 50 zł za zwykły przelew, które Getin zaoferował w tym tygodniu, spodobał się wszystkim. Czy jeszcze jest gdzieś taka fajna oferta za korzystanie z mobilnej oferty?

Okazuje się że tak. W kilku miejscach w sieci pojawiła się informacja, że przy pobraniu lub aktualizowaniu aplikacji na allegro dostać można kod rabatowy na 50zł. Przy czym warunkiem otrzymania premii podobnej do tej jaką oferuje Getin, jest zakup na kwotę minimum 100 zł.

Takie info można znaleźć przynajmniej z dwóch różnych źródeł. Ale komentarze jakie pojawiają się przy publikacji tej informacji nie potwierdzają, że zwrot wynosi aż 50 zł, zwrot owszem jest, ale różny.


Źródło: allegro.pl

Warto sobie zajrzeć na takie fora. Jednym z nich jest strona Mam Okazje, zaś info o 50 zł można znaleźć tutaj. Komentarze jednak informują, że rabaty są przyznawane na mail i są one różnej wysokości.

Więcej szczegółów można dowiedzieć się z innego forum na Fly For Free. Wątek Wszystko 50 zł mniej w mobilnej aplikacji Allegro też zawiera komentarze, w których jest mowa o 10%. Kwoty jakie się pojawiają to 10 zł lub 20 zł.

Według dyskusji promocja ma potrwać do 19 sierpnia. A jak to wygląda naprawdę? Dziś na PP3 szczegółowe wskazówki jakie można znaleźć u samego oferenta czyli na Allegro.

Ciąg dalszy: Kolejna promocja aplikacji mobilnej tym razem do zabawy włącza się Allegro

2 komentarze:

  1. Wszystko było by super. Gdyby dało się wygodnie z niej wygodnie korzystać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aplikacja Allegro nie jest atrakcyjna. O wiele bardziej wolę korzystać z tej na stronie internetowej. Niestety!!!

    OdpowiedzUsuń