wtorek, 26 listopada 2019

Tego nie warto przegapić: 100 zł w gotówce + darmową kasą na miesiąc w Blue bonus II


Niedawno otrzymaliśmy informację o przyznaniu premii 100 zł tylko za to, że... wzięliśmy darmową pożyczkę z RRSO 0%. Nagroda ma być wypłacona jeszcze w tym tygodniu. To bez wątpienia jedna z hitowych promocji mijającego powoli roku.

Warto przypomnieć, że niedawno wróciła ona raz jeszcze i to w jeszcze lepszej odsłonie, bowiem tym razem nie trzeba wydawać 100 zł w Biedronce, lecz stówę dostaniemy przelewem na wskazane przez nas konto.


Dla przypomnienia jest to bardzo łatwa promocja, nie trzeba bowiem nic robić by zgarnąć dla siebie 100 zł. Wystarczy złożyć wniosek o całkowicie darmową pożyczką z RRSO na 0% i przetrzymać ją sobie przez 14 dni.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Promocja tym razem jest nieco krótsza i potrwa przez równy miesiąc do 11 grudnia. Co ciekawe dużo szybciej można liczyć na premię. Uczestnicy poprzedniej edycji promocji, w tym autor tego artykułu, muszą czekać na bon do Biedronki do końca listopada. Tym razem oferent obiecuje wysyłanie nagród już w Mikołaja czyli 6 grudnia 2019.
Oczywiście chociaż do zgarnięcia stówki wystarczy korzystanie z darmowej gotówki przez 14 dni, warto kasę zatrzymać na dłużej, bowiem znów można ją mieć całkowicie bezkarnie przez 30 dni. Sam przetrzymałem kasę niemal do końca. 

Dla przypomnienia wnioskować można o kwotę do 3000 zł. Trzeba przyznać, że Net credit szybko wywiązuje się z roboty i przyznaje kasę praktycznie od razu. Niestety trudno tutaj zgarnąć całą dostępną pulę, mi udało się otrzymać 950 zł, ale dobre i to, kasa przeleżała na koncie na 3% przez niemal miesiąc, a teraz za to czekam na stówkę.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Słowem fajna akcja z której na pewno warto skorzystać i to nawet bardziej niż w pierwszej edycji tej akcji. Mamy nie tylko stówkę w gotówce, ale dodatkowo dostaniemy ją szybciej. Szkoda tylko, że jest to jednorazowy prezent... 


Regulamin promocji 100 zł w Blue Bonus II

2 komentarze:

  1. To cena sprzedaży swoich danych osobowych.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I w przyszłości może się okazać, że nie wiadomo skąd masz u nich ogromny kredyt.

      Usuń