czwartek, 9 marca 2017

Kolejna amnestia dla wracających po pakiet premii do banku ze świetnym kontem


Skończyła się już najlepsza jak dotąd akcja specjalna w tym roku. Kontynuujemy zatem przypominanie najciekawszej oferty na dany moment, które w natłoku kolejnych szybko znikają ze strony FpG, a zasługują na uwagę.

Należy do niej z pewnością powrót konta, które zdecydowanie można polecić jako główne. Wbrew pozorom nie jest to aż tak trudne pytanie patrząc obecnie na to jak wygląda sytuacja na rynku. Takie konto rzecz jasna musi być łatwe w obsłudze i dawać liczne bonusy.

Dla wielu ludzi takim bankiem jest Millennium, który od początku istnienia bloga jest w pierwszej trójce najlepszych banków. Warunki są bowiem od zawsze takie same, a promocja to nie jeden marny wabik, lecz cały pakiet premii.

Tylko raz zamknąłem tutaj konto z prostego powodu - chęci zdobycia premii na start. Odkąd mamy tutaj konto 360 stopni do zgarnięcia jest 360 zł na początek i właśnie rozpoczęła się V już edycja tego konta.

Niestety nie udało mi się wrócić po premię. Bordowi mają zbyt dobre konto oszczędnościowe i świetną odnawialną lokatę na 3% by nie być stale klientem. Zaś by zdobyć premię na start trzeba spełnić warunek bycia nowym klientem.

Jedno z najlepszych kont znów daje zarobić na start

Od tego roku zmienia się znów warunek bycia nowym. Od teraz przesunięto karencję na dzień 29 lutego 2016, więc wielu z was będzie mogło wrócić by zgarnąć 360 zł. Wystarczy że zamknęliście konto przed powyższą datą:)

Tutaj założysz konto 360 stopni by zgarnąć 360 stopni i liczne bonusy

Powyższy link będzie aktywny dość długo bo aż do 30 czerwca 2017. Jakie mamy warunki zdobycia premii 360 zł? 

Jak zwykle promocja potrwa przez 6 miesięcy, przy czym w każdym miesiącu do zdobycia jest 60 zł, a więc nieco więcej niż 50 zł do jakich banki zdążyły nas przyzwyczaić.

Te 60 zł podzielono na dwie części:
  • 30 zł można zgarnąć za płatności kartą na której zwrot wynosi 2%
  • 30 zł można zgarnąć za płatności BLIK gdzie zwrot wynosi 5%
Na szczęście nie ma tu ograniczenia co do tego w których miejscach obowiązuje zwrot jak jest na karcie kredytowej w Millennium. Tutaj można robić dowolne zakupy.

Wszystko póki co jest za zero:)

Samo konto jest całkowicie darmowe po spełnieniu dwóch banalnych warunków, które nie zmieniają się tutaj od lat. Pierwsze to przelew własny na 1000 zł, drugi to dokonanie tylko jednej płatności kartą na dowolną kwotę. W zamian mamy wszystko za darmo wliczając w to pakiet Bardzo pomocny. Ten ostatni obejmuje pomoc domową, medyczną oraz IT do 7 interwencji w roku - ważne przez pierwszy rok. 

7 interwencji jest darmowych w roku

Bez wątpienia największą zaletą poza bonusem na start jest Konto Oszczędnościowe Profit, będące hitem wśród czytelników bloga, które na chwilę obecną oferuje całkiem przyzwoite 2,50%. Taka stawka jest gwarantowana przez 92 dni, bez względu na to kiedy przelejemy tu środki. Najpóźniej można to zrobić 22 kwietnia 2017, wtedy bowiem kończy się promocja tego konta.

Konto warto posiadać nawet tylko dla tej jednej korzyści...
Wróciłem do Millennium tylko dla samej atrakcyjnej stawki na koncie oszczędnościowym, a to nie jedyny dodatkowy plus. Mamy tu bowiem jeszcze bodaj jedyną w kraju lokatę odnawialną na 3%.  Inne banki dają taki bonus tylko jednorazowo i często jest to jedyny bonus na start. Tutaj to jedno z wielu korzyści. 

... a skoro jest ich więcej to tym lepiej dla nas:)

Chodzi rzecz jasna o słynną lokatę rozszerzoną rzeczywistością dostępną w tej stawce dla konta 360 stopni. Wystarczy skierować obiektyw na powyższe zdjęcie na stronie banku i stawka lokaty rośnie do 3%. Jazda obowiązkowa dla każdego wisienkowca. 

Tutaj założysz konto 360 stopni by zgarnąć 360 stopni i liczne bonusy

Podsumowując można jedynie pozazdrościć tym, którzy mogą założyć tutaj konto po odczekaniu roku. W przeciwieństwie do innych banków tutaj jednak nie warto zamykać konta, lecz czekać na kolejne bonusy, których tutaj nie brakuje.

Dodatkowych promocji tu nie brakuje
Regulamin V edycji promocji zyskaj 360 zł w Millennium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz