piątek, 18 listopada 2016

4% na koncie oraz 100 zł na start w Money Mania 9


Listopad fajnie obfituje w akcje specjalne. Obok trwającej wciąż Comperii Bonus 7 lokaty z tuningiem do 5,60% omówionej w poprzednim artykule mamy także kolejna Money Mania 9. To bez wątpienia najlepsza akcja roku z 4% na koncie! Od wczoraj zaś mamy trzecią akcję z Agorą omówioną na FpG.

Tym razem oferentem jest popularny BZ WBK, który dla nowych klientów znów daje zarobić na wejściu. Obie akcje CB7 i MM9 zgodnie potrwają do 30 listopada 2016, obie też dają taki sam bonus w wysokości 100 zł. Co ciekawe konto znów można otworzyć przelewem, co jeszcze niedawno było niemożliwe.

Nie sprawdził się więc zapowiadany od 1 lipca koniec przelewów weryfikacyjnych na nowe konto. Nie trzeba już czekać na kuriera, można szybciej uruchomić konto na... 4% w WBK.


To nie pomyłka. Jak pamiętamy od 1 września Bank Zachodni zaprzestał lansowania konta na 4%, lecz oto znów wraca z bez wątpienia najlepszą ofertą konta. Niestety wyklucza z niej wszystkich, którzy posiadali tutaj konto od 2 listopada 2015. Nie da się zatem powiększyć ilości kont z 4%.

Tutaj założysz konto w WBK na 4% do końca 2017 oraz promocji ze 100 zł premii

Warto tutaj podkreślić, że powyższy link z premią 100 zł będzie ważny tylko do 30 listopada. Przy czym 4% oferowane będzie dłużej, bo do końca 2017. To o pół roku dłużej, niż mają gwarantowane uczestnicy poprzednich akcji z 4% jakie były do końca sierpnia tego roku.

Uwaga:
Wnioski o konto można będzie składać do 15 grudnia 2016, ale wtedy już nie będzie 100 zł premii, tylko same 4%.

Co trzeba zrobić w nowej akcji?
  • zarejestrować się w akcji z dedykowanego linka do 30 listopada 2016
  • otworzyć konto do 31 grudnia 2016 (patrz punkt kolejny!)
  • w grudniu i styczniu zapewnić wpływy na kwotę 1000 zł 
  • do 27 lutego 2017 uzupełni w aplikacji numer aktywnego konta
Kilka słów omówienia. Standardowo po kliknięciu na dedykowany akcji link, zostawiamy na otwartej stronie swój mail. Konto otwieramy z nowego linka jaki przyjdzie na naszą pocztę elektroniczną.


Kolejny raz regulamin sam sobie przeczy. Niby konto możemy otworzyć do 31 grudnia, ale jednocześnie w grudniu musimy zrobić pierwszy z dwóch wymaganych przelewów na 1000 zł. Może się więc zdarzyć, że konto owszem założymy pod koniec grudnia, ale przelew nie dotrze.

Harmonogram nowej Money Mania 9
Wtedy będzie po premii. Warto więc mieć to na uwadze i nie czekać na koniec grudnia z uruchomieniem linku z naszej poczty.  

Ważne terminy

Tutaj założysz konto w WBK na 4% do końca 2017 oraz promocji ze 100 zł premii

Warunki jak widać są bardzo łatwe do spełnienia, a premia fajna, nie mówiąc o świetnym oprocentowaniu. 4% wszak nie dostaniemy praktycznie nigdzie poza WBK. Szkoda tylko, że wykluczeni są dotychczasowi uczestnicy z 4%.

Regulamin promocji 4% do końca 2017 + 100 zł w Money Mania 9

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz