sobota, 17 września 2016

100 zł za rejestrację oraz pakiet 10 biletów do kina za Konto dla Młodych


Obok omówionej w poprzednim artykule akcji specjalnej w Toyocie, trwa jednocześnie inna w której do zgarnięcia jest w banalny sposób 100 zł oraz pakiet 10 biletów do kina. Obie potrwają też do końca września. Po długiej przerwie wróciła z taką ofertą znana nam Comperia, chociaż tym razem jest nieco inaczej niż zwykle.

Inne jest praktycznie wszystko. Po pierwsze promocja ma ograniczone grono odbiorców, gdyż dotyczy Konta dla Młodych. Takie konto oferuje PKO, ale na dobrą sprawę tutaj premię 100 zł mogą zgarnąć nie tylko młodzi o czym szerzej pod koniec artykułu.
Nowa akcja tylko dla przedziału 18 do <27 font="" lat="">

Opisywana oferta potrwa aż do 16 października 2016 i ewidentnie jest adresowana do młodzieży starszych klas szkół średnich oraz studentów, o czym świadczy termin promocji. Mogą też skorzystać ludzie już po studiach, gdyż przedział wiekowy jest od 18 lat do... nie więcej niż 27 lat w dniu 28 sierpnia 2016.


Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę oraz pakiet biletów? Na dobrą sprawę mamy tutaj dwie nałożone na siebie akcje: PKO daje od siebie pakiet 10 biletów do kina, zaś współorganizator dokłada 100 zł za skorzystanie z dedykowanego linku.


1. 100 zł za rejestrację w Fast Club
Ty razem nie trzeba wykonywać praktycznie żadnych dodatkowych działań. Stówkę dostajemy za samo skorzystanie z poniższego linka, służącego do rejestracji w Fast Club. Rejestrowaliśmy się już tutaj przy okazji jednej z poprzednich akcji Comperia Bonus.

Tutaj założysz konto dla Młodych z 100 zł premią rejestrując się w Fast Club


Taka dziwnie bezbarwna strona daje 100 zł

2. 10 wejściówek do kina
Drugą premię w postaci 10 wejściówek do kina dostaniemy od PKO i zgarnąć ją bardzo łatwo. W terminie do 10 listopada wystarczy dokonać zaledwie jednej transakcji kartą. To wszystko. To nie pomyłka, wystarczy kupić zwykły jogurt, czy nawet paczkę zapałek by dostać za możliwość pójścia na 10 seansów do Cinema City lub Helios


Przy rejestracji w promocji do wyboru są dwa rodzaje kin
  • Cinema City - gdzie do rozdania jest 6000 biletów
  • Helios - gdzie do rozdania jest 4000 biletów
Warto zaznaczyć, że pula jest ograniczona do 10 tys sztuk, więc jeśli pula w którymś z kin się wyczerpie jako pierwsza, nie będzie już wyboru. Dostajemy od banku kody elektroniczne uprawniające do wymiany na pakiet 10 biletów.

Tutaj założysz konto dla Młodych z 100 zł premią oraz pakietem 10 biletów do kina

Jak zwykle w tego typu akcjach kody uprawniają na wejście na seanse 2D z wyłączeniem IMAX, maratony, pokazy specjalne, pokazy Ladies Night, filmy wyświetlane w salach VIP, Skoda 4DX czy Cinema Park. 

Jak widać młodzi mogą w banalny sposób zgarnąć obie premie. A co z ludźmi którzy 28 sierpnia 2016 skończyli 27 lat lub są starsi? Czy nie zarobią na PKO? 


3. 100 zł także dla każdego
Też mogą zarobić 100 zł od PKO. Wystarczy skorzystać z programu poleceń, jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojego polecenia, a nie posiadał konta w PKO od 3 lat, może pisać na marszr1@gmail.com. Tę stówkę zdobyć nieco trudniej, ale nie aż tak bardzo.

Trzeba dokonać płatności kartą na 200 zł oraz aplikacją IKO na 10 zł, co omówiłem szerzej niedawno tutaj. Warunki nie są więc jakoś wygórowane i na pewno łatwiejsze do spełnienia niż w ING. Druga akcja potrwa do 7 listopada 2016

Jak widać PKO wcale nie jest takim złym bankiem za jaki się go uważa. Owszem dorych lokat czy kont oszczędnościowych tu nie znajdziemy, ale da się zarobić choćby jednorazowo. A skoro wymagania są łatwe, to czemu nie skorzystać?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz