poniedziałek, 29 sierpnia 2016

150 zł na dzień dobry za 5 płatności czy 300 zł za 7


Dziś przypomnienie niezwykle popularnego wpisu o ostatnim dzwonku na łatwe zgarnięcie 300 zł. Banki zdecydowanie stawiają na konta, a nie depozyty, więc liczba kont na głowę znów zaczyna przyrastać.

Prekursorem nowego trendu jest bez wątpienia BZ WBK, który pozwala na posiadanie 6 kont z promocyjnym oprocentowaniem 4%. I choć wydaje się, że już każdy Polak ma konto w WBK, ciągle pojawiają się nowi, którzy o dziwo konta tu jeszcze nie mają.

A jeśli wśród Was jest ktoś taki, to ma okazję dodatkowo zarobić na start. Bank bowiem na dzień dobry poza 4% zaoferuje dodatkowo bonus w postaci 150 zł. Brzmi bardzo ciekawie, chociaż w tym przypadku bonus jest dość nietypowy.

Nietypowość polega na tym, że premia zostanie przyznana osobom, które poza założeniem konta zdecydują się na założenie jednocześnie karty kredytowej. I warunek zdobycia premii jest banalny wystarczy bowiem jedynie 5 płatności kartą:)


Bank wyraźnie informuje, że najpierw powinno się założyć konto, które samo w sobie jest faktycznie godne polecenia ze względu na oprocentowanie 4%. W następnej kolejności zaś należy założyć kartę kredytową. Ta promocja potrwa aż do 31 października 2016.

Tutaj założysz konto w WBK na 4% jako warunek wstępny dla bonusu 150 zł

Czasu na dokonanie wymaganych 5 płatności jest aż nadto. Można zrobić to w jeden dzień, ba nawet w minutę, lecz bank daje nam na to aż 3 miesiące. Warunek więc to żaden, a 150 zł jak widać jest do zgarnięcia praktycznie za nic.

Jedyne warunki co do karty kredytowej to fakt, że nie może to być karta MasterCard Payback oraz to, że klient ubiegający się o kartę nie mógł zamknąć poprzedniej karty kredytowej w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Ech, coś czego powinien się nauczyć Citi...


Jeszcze lepsza alternatywa do karty w WBK jest w TMUB
Skoro jesteśmy już przy kartach kredytowych, warto przypomnieć trwającą super promocję kart w T-Mobile. Tutaj oferta jest jeszcze lepsza, bowiem za jedyne 7 płatności kredytówką możemy zgarnąć nawet 300 zł:)

Jedna z najlepszych akcji roku 2016

Opisałem to niedawno na PP3. Dla przypomnienia to program poleceń w T-Mobile, więc jeśli chciałbyś być poleconym możesz napisać na marszr1@gmail.com. Karta jest całkowicie darmowa do końca marca 2017.

Jak trzeba dokonać owe 7 płatności by zgarnąć 300 zł? Banalnie prosto: dokonać tylko jednej płatności w pierwszym miesiącu posiadania karty, trzy płatności w drugim miesiącu oraz ostatnie trzy płatności w trzecim. To wszystko. W podsumowaniu roku pewnie ta oferta będzie wyróżniona obok  licznych kont w WBK na 4%:)

Oferta kredytówki w T-Mobile jest znacznie krótsza i potrwa tylko do 31 sierpnia 2016.

Regulamin promocji 150 zł na dzień dobry
Regulamin promocji 300 zł na dzień dobry w T-Mobile

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz