piątek, 1 kwietnia 2016

Samouczek jak łatwo zgarnąć 120 zł oraz 4% w nowej akcji z WBK


Dziś WBK wypłacił odsetki na 4 kontach z oprocentowaniem 4,00%. Nie spełniły się więc czarne scenariusze rysowane przez czytelników, że czwarte konto miało być na zero, to bank nie zapłaci nic. WBK przyznaje się do błędu i jest na tyle rzetelny, że jednak wypłaca odsetki.

Skończyły się promocje opisywane w poprzednim artykule, poza jedną - 130 zł bonusem w mało popularnym Paribasie. WBK jest na pewno o wiele bardziej popularny, ale nie ma się co dziwić, gdyż konta w obu bankach dzieli przepaść.


Do tego WBK od pewnego czasu prowadzi nową akcję konta z bonusem 120 zł, do którego została wydany niedawno samouczek. Powtarza on w zasadzie to co opisałem w artykule na FpG z pierwszego dnia wiosny. 

Tutaj założysz konto w WBK gwarantujące 120 zł premii oraz konto na 4%

Klikamy w powyższy link i zostawiamy tam swojego maila. Dalsza część w poniższym nieco zbyt rozbudowanym samouczku, który poza ważnymi datami można podsumować jednym zdaniem widocznym na końcu.Samouczek można streścić prosto w jednym zdaniu: załóż konto z dedykowanego linka i zrób tylko 3 przelewy na minimum 800 zł w kolejnych 3 miesiącach, a dostaniesz 120 zł i darmowe konto na 4% z darmową kartą do połowy 2017 roku:)

Jeśli samouczek mimo wszystko jest niewygodny, odsyłam do tradycyjnego artykułu 120 zł premii w nowej suprepromocji za założenie konta na 4% w WBK 

2 komentarze:

  1. Ciekawe, czy BZ WBK w kwietniu promował będzie stawką 4% kolejne KGP tj. 4, 5 ,6 itd.?

    OdpowiedzUsuń