środa, 30 lipca 2014

Lokata z kodem w Idea bank na 5% za polubienie na facebooku


W telegraficznym skrócie, gdyż to już ostatnie chwile do wykorzystania ciekawej promocji.



Idea bank jeszcze tylko dziś oferuje niecodzienną lokatę. Mam nadzieję że niektórzy z was, nocne marki i fani dobrych lokat jeszcze skorzystają, bo to dosłownie ostatnie godziny w której oferta będzie dostępna. Założyć można lokatę na... 5%. 





To bliźniacza oferta do Lokaty Happy, ale tym razem dostępna dla każdego kto polubi Idea bank na Facebooku, a więc mamy na kwartał możliwość ulokować od 1.000 zł do 10.000 zł

Trzeba jedynie wejść pobrać kod u udać się z nim do oddziału banku, na... rozmowę z doradcą?

Promocja trwa jeszcze tylko dziś.

9 komentarzy:

 1. a gdzie jest regulamin?

  OdpowiedzUsuń
 2. Karta produktu www.ideabank.pl/ideabank2/doc/KP_z_kodem_2406.pdf
  Regulamin www.ideabank.pl/ideabank2/doc/Regulamin_z_kodem_2406.pdf

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie Lokatę Happy można założyć na kogoś z rodziny i też będzie 5%.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już skorzystałem z tej oferty ale jestem ciekaw co ją zastąpi i czy będzie to kolejny produkt dla nowych klientów. Będę czekać na najnowsze wiadomości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanawia mnie dlaczego info o lej lokacie 5% idea zostalo opublikowane na tym blogu, a nie dotyczącym lokat? Pomieszanie z poplątaniem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawa jest bardzo prosta. Info o tej lokacie dostałem późnym wieczorem w środę 30 lipca, gdy zostało tylko kilka godzin do zakończenia promocji. Ponieważ mam zasadę publikowania jednego artykułu dziennie na FpG i PP3, jedynym miejscem gdzie mógłbym zamieścić było tutaj.

   Gdybym powyższy artykuł opublikował na FpG 31 sierpnia, mijałoby się to z celem, gdyż tego dnia już nie było tej lokaty. Ten blog zaś od dłuższego czasu służy jako zaplecze, jako rozwinięcie myśli rozpoczętych na blogach głównych, co widać po poprzednich artykułach.

   Usuń
 6. Ciekawe że nawet baki wykorzystują facebooka do marketingu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Lokaty to kolejny ciekawy sposób zdobywania funduszy. Czasem inwestycja w dobrą lokatę to klucz do sukcesu, sam kiedyś miałam z tym doczynienia i jestem bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 8. @Markus
  Potencjał mediów społecznościowych już dawno został zauważony przez duże firmy i korporacje, a promocji związanych i dostępnych tylko dla użytkowników portali społecznościowych jest cała masa. Niestety bez konta na Facebooku jest ciężko żyć :)

  OdpowiedzUsuń