poniedziałek, 30 czerwca 2014

Cashback kwotowy w Santander w promocjach Karta na piątkę i Zysk na starcie


Dziś na PP3 opisuję o tym jak zdobyć 20% cashback w Santander bank. Okazuje się, że bank ten ma o wiele więcej tego typu promocji przy kartach kredytowych. Tyle że pozostałe zwroty z zakupów dotyczą cashbacku kwotowego a nie procentowego.

W opisanej promocji weekendowo chociaż mamy cashback procentowy do zgarnięcia jest maksymalnie 40 zł na miesiąc. Przy innych promocjach mamy stawki 20 zł lub 35 zł. Jak zgarnąć te nagrody?

Problem jest taki sam jak w promocji Weekendowo. Tylko zaproszeni do promocji mogą brać w nim udział i dotyczy to wszystkich opisywanych promocji w Santander. Ciekaw jestem na jakiej zasadzie banki losują szczęśliwców.

35 zł w promocji Karta na Piątkę

Warunki są banalne
Tutaj kwota 35 jest uzależniona od ilości transakcji, co jest warunkiem banalnym do spełnienia. Wystarczy bowiem tylko 7 płatności by zdobyć maksimum. Przy mniejszej ilości mamy następujące zwroty:
  • 5 zł - za 1-4 transakcji
  • 25 zł - za 5-6 transakcji
  • 35 zł - za 7 i więcej transakcji
Tego typu warunki są z pewnością najmilej widziane. Podobnie jak w przypadku weekendowo promocja dotyczy kart Visa. Oferta ważna do 31 grudnia 2014.

Regulamin do wglądu.


20 złw promocji Kupon w karcie, Zysk na starcie
Znacznie krócej trwa inna promocja w której do zgarnięcia jest nieco mniejsza kwota. Tym razem dotyczy to użytkowników kart kredytowych SATURN lub Visa Media Markt. W zasadzie kartą SATURN promocja kończy się dziś więc nie będę jej omawiać, ale za to promocja kartą Media Markt potrwa jeszcze do końca lipca.

Bardzo mały bonus na start ale jest


Jak mówi sama nazwa promocji mamy tutaj zysk na starcie, czyli dotyczy nowych posiadaczy kart. Przy czym czasu jest bardzo mało bowiem zaledwie 7 dni od momentu podpisania umowy musimy wykonać transakcję kartą. Porównując to z ofertą Citi, które daje 200 zł cashback i o wiele więcej czasu mamy dość rygorystyczne wymagania.

W przeciwieństwie do poprzedniej promocji tutaj nieważne ile dokonamy transakcji zakupu. Liczy się tylko i wyłącznie pierwsza transakcja. Zaś nagroda jest zwolniona z podatku.

Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie zaległości w spłacie na maksymalnie 50 zł w dniu jej przyznania. Na dodatek zaległość nie może być dłuższa niż 10 dni. Warto o tym pamiętać by nagroda nie przeszła koło nosa.

Regulamin do wglądu

Szkoda że te promocje się wykluczają i dotyczą innych kart. Ciekaw też jestem czy czytelnicy, którzy posiadają wymienione karty, są zapraszani do udziału w promocjach. W przypadku podobnych losowych promocji w BZ WBK czy mBanku mało kto dostawał takie zaproszenie.

Ciąg dalszy: 20% cashback w Santander w promocji weekendowo

1 komentarz:

  1. To są chyba jednorazowe nagrody a nie comiesięczne.

    OdpowiedzUsuń