piątek, 30 listopada 2012

Znamy już datę zakończenia lokaty rekomendacyjnej w Aliorku


Przyznam, że przy tak rozległych obniżkach w bankach jakich jesteśmy świadkiem ostatnio już nie badam z taką uwagą rynku lokat jak poprzednio. Ot należy skupić się na innych rynkach a w świecie obligacji widzimy teraz wzmożoną liczbę ofert i to całkiem atrakcyjnych.

Wracając jednak do lokat to czego nie wiem, dowiaduję się od czytelników. Niektóre oferty cieszą się szczególną popularnością, powód prosty pozwalają zarobić więcej niż u konkurencji. Jedną z takich ofert była na pewno lokata rekomendacyjna o której pisałem w artykule nowa lokata w alior sync.

Ostatnio dostałem jednak następującą wiadomość:

Panie Marcinie

Odnośnie lokaty komendacyjnej - po zalogowaniu pojawił się komunikat o treści - załącznik w PDF'ie (to nie wirus :) )

Chyba ostatnia "pierwsza" lokata na 7,5% na duża kwotę - 100k + 100k (np mąż + zona) 


Bloga czytam codziennie :) (to chyba już nałóg)  i dlatego napisałem do Pana o Aliorku - ostatnia okazja na ulokowanie 200 K na 7,5% - może warto dać cynk innym.

Jak już pisałem niedawno tutaj konto w Alior Sync zamknąłem gdyż oferta aliorka jest mówiąc krótko a treściwie bardzo kiepska. Co ciekawe nie ma tej informacji w zakładce news na stronie synka Aliora. A wydaje mi się, że być powinna. Oto treść komunikatu:

Wkrótce koniec dobrej lokaty w Aliorku

Nie widać może zbyt wyraźnie istotnej informacji podaję więc iż lokata rekomendacyjna trwać będzie do 7 grudnia. Przy czym złożenia wniosku można dokonać nawet w dacie granicznej czyli w przyszły piątek. Przelewy można dokonywać do 10 grudnia włącznie który przypada na poniedziałek.

Zwyczajowo bardzo dziękuję w imieniu wszystkich czytelników blogów osobom, które przesyłają takie pożyteczne dla innych informacje. Aliorkowi też należy tutaj ukłon, że zechciał o tym poinformować z góry, gdyż większość banków się nie patyczkuje z klientami tylko buch po lokacie i koniec.3 komentarze:

  1. Ciekawe jak długo będzie dostępna jeszcze lokata standardowa na 6M z oprocentowaniem 6,5%(max. 10000 PLN)

    OdpowiedzUsuń
  2. Źle jest to sformułowane. To tak jak by napisać kiedy było dbNET8.10%: "ostatnia szansa na ulokowanie 20k na tyle %". Lokata jest do 100, i tego się trzymajmy. Nie chce mi się wierzyć, że wszystkie żony, dziewczyny odmówiły 100zł z TyiSync np. na tuż do rzęs. Wątpię by każdy miał taką opcje ulokowania. Ja np. nie mam. A 100tys to będę miał ale za 3-5lat. Żona jeśli się trafi to wątpię by miała jakiekolwiek oszczędności...

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie lokaty to na pewno idealna szansa aby sporo zyskać, warto z porę skorzystać z takiej oferty, gdyż lokata taka jak ta może się już nie powtórzyć.

    OdpowiedzUsuń