czwartek, 6 grudnia 2012

150 zł premii w BZ WBK czyli rozmowy w kuluarach bloga


Ofert na grouponie czy gruperze jakoś ostatnio brak. Były co prawda ostatnio jakieś dwie oferty ale banki próbowały wcisnąć nam jakieś gadżety. Takich ofert z reguły nie omawiam gdyż nie wydają  mi się ciekawe. 

Ciekawsze wydają mi się inne propozycje o których szemracie sobie w komentarzach. Takie szemranie w kuluarach bloga przechodzą niezauważone, nie każdy bowiem czyta komentarze. A co ciekawsze oferty warto wyławiać tak by zapoznać z nimi większość.

Przy okazji omawiania lokaty de Luxe w Idei pojawił się jako pierwszy bardzo lakoniczny komentarz anonimowego
Na pocieszenie ZWBK daje 150zł. 

Dość ciekawa oferta Źródło: bzwbk

Pierwsze skojarzenie to oczywiście groupon. Ale groupon o niczym takim nie informuje nawet w opcji Cała Polska. Gruper też milczy jak zaklęty. Inny anonimowy pyta
Mógłbyś podać jakieś źródło bo nie mogę niczego znaleźć

I podaje przy tym link do ciekawej oferty 25% taniej dla klientów BZ WBK.

Na szczęście czytelnicy umieszczający komentarze wracają na bloga i sprawdzają odpowiedzi a skoro było pytanie dostaliśmy odpowiedź co do owego tajemniczego 150 zł.

Komentarze mają się nijak do artykułu. Jak widać zainteresowanie lokatami spada a ciekawszą ofertą są promocje bankowe. Racja. Lokaty zamrażają kasę a promocje nagradzają pewne czynności które bez nich i tak robimy więc jest jak najbardziej zasadna przewaga promocji nad lokatami.

Jak widzimy owe 150 zł możemy otrzymać w trzech etapach. Za każdy z nich można otrzymać po 50 zł odpowiednio w lutym, marcu oraz kwietniu za określone na reklamie czynności. Nie są trudne więc premia jest warta zachodu ale...

Jedyną wadą premii w wysokości 150 zł jest fakt iż jest to oferta adresowana tylko dla młodych wyjadaczy wisienek, kórzy nie ukończyli jeszcze 30 lat o czym bezpośrednio informuje znaczek mniejszości na reklamie.

 Co ciekawe oferta jest rekordowo długa bo trwa aż do końca kwietnia 2013!

1 komentarz:

  1. spełnij powyzszy rachuneka a otrzymasz kolejne 50zl? jakas pomylka w druku......

    OdpowiedzUsuń