poniedziałek, 18 maja 2020

200 zł z kontem w Millennium bez wychodzenia z domu


W opisanym w poprzednim poście ING wszystko się posypało, co zresztą było do przewidzenia. Warto więc wrócić do omawiania normalnych banków, gdzie porządny poziom utrzymywany jest przez cały czas, a nie tylko okazjonalnie.

Do takich banków należy na pewno Millennium. Trwa tutaj kolejna edycja promocji konta, w którym zyskać można 200 zł, czyli podobnie jak dotychczas. Niestety inne zalety tego konta troszkę przygasły.


Kto może wziąć udział w promocji?
Standardowo z promocji wykluczone są osoby, które posiadają jakiekolwiek produkty banku, w tym kartę przedpłaconą pre-paid, kredytówkę albo chociaż poręczają w banku kredyt. Oczywiście osoby, które brały już udział w jakichkolwiek innych promocjach konta 360 stopni też nie są mile widziani i zostali wykluczeni.


Promocja konta potrwa do 22 czerwca 2020 r.

Co zrobić, aby otrzymać 200 zł?
1) zawrzeć umowę o konto z kartą debetową do 22 czerwca 2020 r. i wyrazić wszelkie wymagane zgody dotyczące informacji handlowych i marketingowych. 

2) aktywować aplikację mobilną banku do 30 września 2020 r.

3) zapewnić wpływ m.in 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem - w każdym z trzech miesięcy:  w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r.Warunki typowe dla Millennium, ale nietrudne do wykonania.  Należy pamiętać, że bank nie uwzględnia wpływu z przelewu wewnętrznego, a także nie zalicza do płatności kartą wypłat gotówki z bankomatu. Natomiast jak zagracie w lotka, to nie będzie ię liczyło do wymaganej płatności kartą bo bank nie zalicza także transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych. 

Konto otwieramy za pomocą selfie. Podczas wypełniania wniosku będziemy proszeni o zdjęcia dowodu oraz kilka zdjęć twarzy - na wprost, z pochyloną głową i z zamkniętymi oczami.

Po spełnieniu warunków pozostaje nam czekać na nagrodę w postaci dwóch stówek. Dostaniemy je na konto do 30 października 2020 roku. Oczywiście do tego czasu nie możemy zamknąć konta, ani cofnąć żadnych zgód.


Konto jest za zero i daje nawet wszystkie bankomaty za friko
Konta w Millennium chyba nie trzeba zachwalać. Konto za 0 przy niewielkich wymaganiach. Dotychczas mieliśmy jeszcze całkiem dobre KO, które teraz można założyć na 2,00% oraz lokatę urodzinową - od teraz także na 2,00%.


Tutaj założysz konto, by zyskać  200 zł

Oczywiście można również polecać konto i zgarniać nagrody takie jak np. bilety do kina lub pieniądze do wydania w Empiku. Do 2 października 2020 roku aktywny jest program poleceń, w którym można wybierać dowolne nagrody za założenie konta. Jest ich 5:


Nagrody do wyboru są widoczne powyżej. Do wyboru mamy:
 • 90 zł za zwrot 10% przez 3 miesiące po 30 zł/miesiąc 
 • 80 zł do empik.com
 • 80 zł do zalando
 • lokata 4% na 3 miesiące
 • 4 bilety do Multikina lub Heliosa
Kto może skorzystać z tej oferty? W programie poleceń definicja jest nieco inna aniżeli w standardowych promocjach. Tutaj wystarczy tylko rok przerwy więc jeśli nie miałeś konta w Millennium przez ostatnie 12 miesięcy możesz brać w tym udział.Co należy zrobić by wybrać sobie jedną z nagród. Podstawowa rzecz to zdobyć kod osoby polecającej. Jeśli nie masz takiego kodu możesz napisać na marszr1@gmail.com a otrzymasz taki kod.


Po założeniu konta wystarczy tylko wydanie 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. I to wszystko, warunki nie są więc jakoś szczególnie trudne. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by po zgarnięciu premii samemu zostać polecającym i dalej zgarniać nagrody


2 komentarze:

 1. W promocji 200 zł za założenie konta 360 nie można wykorzystać programu poleceń (te promocje nie łączą się).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale działa to w drugą stronę. Jak ktoś brał udział w promocji z 200 zł i zamknął konto nie może brać udziału ponownie, ale może skorzystać z polecenia.

   Usuń