czwartek, 4 sierpnia 2016

Zgarnij premię II: 100 zł od Bankiera 100 zł od Fly 2,70% na koncie i do 3,50% na odnawialnej lokacie


Mimo wakacji i sezonu ogórkowego, trwa akcja specjalna o nazwie zgarnij premię. To już druga edycja specjalnej promocji, w której można zgarnąć nawet 2 bonusy jednocześnie z dwóch różnych źródeł:)

Jak zwykle nie ma tego typu akcji na stronie banku Millennium, gdyż jest to akcja specjalna z dedykowanym linkiem do rejestracji. Zostawiamy tam swój mail, po czym z linka jaki otrzymamy na podany mail rejestrujemy się w akcji.

Millennium wciąż promuje to co zwykle: swoje bardzo dobre konto, chociaż tym razem nie dodaje już ekstra premii od siebie. Za to podobnie jak w pierwszej, czerwcowej edycji zgarnij premię  dookoptowano dwóch innych premiodawców, a każdy z nich oferuje po 100 zł.


Niestety nie zmieniły się warunki dotyczące nowego klienta, jak to miało miejsce w opisywanej akcji z premią 100 zł w ING, gdzie skrócono okres karencji. Tutaj w dalszym ciągu nowy klient to taki, co nie miał konta w Millennium od 1 kwietnia 2015.

Tutaj założysz konto w Millenium z dwoma bonusami po 200 zł oraz premią 360 zł


1) 100 zł od bankiera za rejestrację
Kolejna premia jest typowa dla akcji specjalnych, a więc ważne jest by pilnować terminów.  Zebrane one są na poniższym obrazku.

I tak z linku rejestracyjnego można korzystać do 14 sierpnia 2016. Zaś najpóźniej do 21 sierpnia należy zawrzeć umowę o konto. By zgarnąć stówkę wystarczy przez dwa wakacyjne miesiące spełnić warunek aktywności na koncie. 

Terminy nowej akcji specjalnej
2) Kupon na 100 zł od fly.pl
Nietypowy jest trzeci punkt, a więc możliwość zdobycia dodatkowych kuponów na fly.pl Co ciekawe nie trzeba spełniać dodatkowych warunków, wystarczą te opisane w punkcie pierwszym.Kupon na 100 zł do fly można wymienić na wybrane usługi turystyczne dostępne w ofercie fly a prezentowane na stronie wczasy.fly.pl. Będzie on ważnydo 30 grudnia 2016. Słowem fajna akcja specjalna, w której po raz drugi biorą udział aż trzy firmy. Fajnie by było, gdyby i inne banki zaoferowały dodatkowe premie z dwóch różnych źródeł.

Jedno z najlepszych kont na rynku

Zresztą konto w Millennium warto posiadać nawet gdyby nie było tych dodatkowych bonusów. Mamy tu przecież 2,70% na koncie oszczędnościowym do kwoty 100.000 zł i tylko dla tego oprocentowania sam założyłem tutaj konto na początku tego roku.

A jak się okazuje to nie jedyne zalety. Jak pisałem niedawno, mamy tutaj bodaj jedyną na rynku odnawialną lokatę mobilną. W każdym innym banku jest to tylko jednorazowy prezent, tutaj odnowiłem już ją po raz trzeci. A przecież mamy tutaj 3,00% z możliwością podkręcenia do 3,25%. Nie mówiąc o dalszym podrasowaniu do 3,50% na yb.

Jedyny na rynku odnawialny wabik

Od wielu lat konto w Millennium jest wśród moich TOP 3 i nie opuszcza podium odkąd zacząłem z niego korzystać. Kilka razy już zamykałem tutaj konto, ale odkąd jest możliwość odnawiania mobilnej, co omawiałem w osobnym poście, zostałem na dłużej.


Regulamin II edycji zgarnij premię z Bankiem Millennium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz