wtorek, 14 czerwca 2016

100 zł za założenie konta na 4% w BZ WBK w promocji Comperia Bonus 6
Kończąca się w niedzielę oferta specjalna lokaty z 50 zł bonusem oraz dodatkiem 220 zł za spełnienie dodatkowych warunków w Toyota bank nie cieszy się dużą popularnością. I dobrze, może Toyota zrozumie, że wprowadzone w tej promocji ograniczenia nie było dobrym pomysłem.

Ciekawszy jest 100 zł bonus za założenie konta w WBK na bardzo atrakcyjne dziś 4%
To konto ma już praktycznie każdy czytelnik bloga, bo to absolutne must have wśród kont bankowych. 

Na bloga trafiają ciągle nowi czytelnicy, którzy dziwią się ile można zarobić na promocjach bankowych. I praktycznie to im dedykowany jest ten wpis, bo przypuszczam, że gdyby zrobić ranking kont dla czytelników bloga, to WBK znalazłoby się na 1 miejscu.


Nic dziwnego, poprzednie akcje specjalne z tym kontem w Agorze, a następnie w Money biły rekordy popularności. Teraz jako ostatni partner wraca z dedykowanym linkiem dla akcji Comperia, a warunki dalej są niezwykle atrakcyjne.

Tym razem akcja potrwa do końca miesiąca. Innymi słowy do 30 czerwca 2016 należy skorzystać z poniższego linka pozwalającego na rejestrację w promocji i gwarantującego przyznanie premii na 100 zł i zostawić swój mail oraz nr. telefonu. 

Tutaj założysz konto na 4,00% w WBK i zgarniesz 100 zł premii

Na podany mail przyjdzie Wam link aktywacyjny do założenia konta. Zwykłe linki ze strony banku dadzą wam 4%, ale nie gwarantują 100 zł. Warto przypomnieć, że można mieć 3 konta na 4%, więc pozostałe dwa konta można założyć z linków z rankingu na PP3.

Kto może  z tego skorzystać? Tutaj nic się nie zmieniło - ten kto nie miał konta w WBK od 15 sierpnia 2015

Powrót promocji najlepszego konta na rynku

Co trzeba zrobić tym razem by zgarnąć premię? O dziwo warunki się nieco zmieniły, ale nie są jakoś szczególnie trudne do spełnienia. Pomijając kwestie formalne, czyli wyrażenie wymaganych zgód, wystarczy spełnienie tak naprawdę tylko:
  • otwarcia rachunku do 31 sierpnia 2016
  • dokonania 6 transakcji kartą, BLIKiem lub telefonem do 31 sierpnia
Zapis w regulaminie jest dość dziwny. Konto rzecz jasna należy otworzyć nieco wcześniej, by nie tylko zdążyć dokonać 6 transakcji bezgotówkowych, lecz także by te transakcje zostały zaksięgowane na rachunku do końca sierpnia, co zwykle trwa około 3-4 dni. Warto o tym pamiętać przy okazji każdej promocji bankowej.

Terminarz którego warto się trzymać
 
Premia zostanie wypłacona najpóźniej do 30 września 2016. Zresztą cały terminarz ważnych dat widać wyraźnie na powyższym screenie.

Do 1 lipca 2017 karta bez zmian
 
Warto w tym momencie przyjrzeć się bardzo ważnemu punktowi. Kolejny raz bank gwarantuje niezmienność warunków dotyczących kart do 1 lipca 2017. Dopiero od drugiej połowy przyszłego roku będą mogły mieć zastosowania z TOiP.

A skoro już jesteśmy przy Tabeli Opłat i Prowizji, to warto przypomnieć o zmianach jakie planuje WBK od 1 sierpnia opisanych niedawno na PP3. Ciekaw jestem czy nie będą one dotyczyć uczestników akcji specjalnych w tej edycji i poprzednich.


Nawet w świetle zapowiadanych zmian konto dalej pozostaje z pewnością najlepszym na rynku na chwilę obecną. Od wielu miesięcy jest zdecydowanym liderem w rankingu kont, tym bardziej, że 4% można mieć na trzech różnych kontach w WBK.

Tutaj założysz konto na 4,00% w WBK i zgarniesz 100 zł premii

Owe 4% co prawda jest stawką do kwoty 4000 zł, co przy trzech kontach daje kwotę 12000 zł. Warto jednak przypomnieć, że powyżej 4 tysięcy konto dalej jest oprocentowane na 1%, dzięki czemu każda kwota trzymana na koncie pracuje. 

Absurdalna oferta lokat do... 1% :(
Nie jest to bez znaczenia zważywszy fakt, że wiele banków jak np. Orange Finanse mają w ofercie lokaty z oprocentowaniem... maksymalnie do 1% (czytaj: jednego procenta). W WBK na zwykłym ror, czyli z dostępem do gotówki w każdym momencie, mamy kilkakrotnie więcej.

Regulamin akcji specjalnej 100 zł za konto na 4% w Comperia Bonus 6

2 komentarze:

  1. Nie wiecie, czy można jeszcze kupować grunty rolne? I jeśli tak to jak? I jakie są ceny gruntów rolnych?

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto zaznaczyć...
    W BZWBK ruszyła druga edycja promocji 'Konto na 4%', kto założył 3 konta z oprocentowaniem 4% teraz może założyć jeszcze 3... ciekawostka :)

    OdpowiedzUsuń