środa, 1 czerwca 2016

50 zł za założenie lokaty w Toyota bank + do 220 zł premii w Money Mania 6


Niebywała popularność opisanej w poprzednim artykule akcji specjalnej Optimy okazała się tak duża, że bank na tydzień przed planowanym terminem zrealizował zamierzenia co do ilości nowych klientów. Oferta więc jest już nieaktualna, więc przypominam to co jeszcze jest dostępne.

Niestety koniec przed czasem

Warto oczywiście przypomnieć najciekawszą z obecnie trwających promocji z bonusem. Na czerwiec zostały już tylko dwie: raczej mało popularna akcja z 100 zł premią za otwarcie konta w Paribas oraz znacznie bardziej ciekawa akcja o nazwie Money Mania 6.

Mowa o Toyota bank. Na dedykowanej stronie promowana jest lokata o nazwie Plan Depozytowy. Co prawda oprocentowanie lokaty ostatnio spadło, co pewnie zauważyliście w aktualizacji rankingu lokat, ale dodatkowy bonus wydatnie podnosi zysk z tej lokaty.


Money Mania 6

Nowa akcja specjalna potrwa dość długo, bowiem do 19 czerwca 2016. Niestety nie każdy może brać w niej udział. Tym razem bowiem bank wyklucza osoby, które:
  • posiadali konto od 15 października 2014 do 15 maja 2016
  • zarejestrowali się w promocji Tankuj korzyści do pełna
A więc tym razem niestety uczestnicy poprzednich promocji lokata z bonusem są wykluczeni. Kto zatem spełnia te warunki i zamknął konto przed 15 października 2015 z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia może brać udział. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię w wysokości 120 zł?

Akcja jest podzielona na 3 etapy:
Premia podzielona na trzy części

50 zł za założenie lokaty
Jak zwykle zaczynamy od rejestracji na dedykowanej stronie na której zostawiamy nasz mail, z którego zakładamy Konto Jedyne w Toyota bank. Termin ostateczny rejestracji to 19 czerwca 2016.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Lokata z premią w Toyota bank

Do 19 lipca 2016 należy następnie założyć lokatę Plan Depozytowy na 100 dni. Od teraz sztandarowa lokata Toyoty na 100 dni oferuje już tylko 2,40% ale bonus podwyższy nam zysk. 

Wymagane w tej promocji minimum na lokacie to 10.000 zł. Aby zgarnąć premię 50 zł nie trzeba trzymać jej przez 100 dni. Wystarczy 70 dni, warto jednak poczekać dodatkowy miesiąc by nie stracić odsetek.
 

20 zł za rejestrację w Tankuj korzyści do Pełna
W poprzedniej promocji Toyota premiowała nas dodatkową promocją o nazwie Tankuj korzyści do pełna. Jak sądzę, druga promocja nie cieszyła się popularnością, skoro dziś za samą rejestrację bank daje dwa razy większą premię. Ostatnio było bowiem 10 zł.


Przydatny terminarz Money Mania 6

50 zł za aktywność
Kto spełni warunek z pierwszymi 50 zł, czyli założeniem lokaty, może dostać kolejne 50 zł. Aby je zgarnąć, należy w terminie 1 lipca - 31 października, w 3 dowolnych miesiącach spełnić warunki do zwrotu środków za wykonanie bezgotówkowych Transakcji Petrol. 

Brzmi to tajemniczo, ale szczegóły opisano w regulaminie Tankuj korzyści do pełna. Wynika z niego, że Transakcje Petrol to po prostu płatności kartą na stacjach benzynowych.

Zresztą samą promocję Tankuj korzyści do pełna omówiłem bardzo szczegółowo w artykule Nowe warunki uzyskania do 600 zł cashback w Toyota bank w 2016. Warto do niego zajrzeć, jeśli ktoś poza lokatą skusi się na dodatkową premię 20 zł + 50 zł.

Przypomnę najłatwiejszy wariant zwrotu środków, który trzeba wykonać 3 razy w ciągu 4 miesięcy: lipiec, sierpień, wrzesień lub październik:
 5% od łącznej wartości wydatków na stacji, jeśli:
  • średnie saldo konta to 1.000 zł
  • średnie saldo oszczędności to 10.000 zł
  • kwota transakcji wyniesie 500 zł
Posiadanie lokaty na 10.000 zł załatwia problem oszczędności. Utrzymać dodatkowe 1000 zł na koncie to raczej nie problem. Pozostaje ostatni warunek wydania 500 zł. Na marginesie ten dodatkowy warunek zwolni nas z opłaty za konto:)
 
Konto Jedyne wymagane dla lokaty kosztuje tylko 2,49 zł. Wystarczy wykonanie płatności kartą za 400 zł, by opłata zostala anulowana. Przetestowałem to ostatnio, gdy przestałem używać konta w BPH. Toyota zwraca środki na konto po zaksięgowaniu kwoty 400 zł za zakupy.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Lokata z premią w Toyota bank


Dodatkowe 150 zł od Toyota
Ostatnie 150 zł od Toyota banku, można połączyć z poprzednimi 50 zł, dotyczą bowiem standardowej akcji Tankuj korzyści do pełna omówionej na PP3. W ciągu miesiąca można zarobić do 50 zł według wariantu na 5% przypomnianego wyżej, lub dodatkowych na 6%, 8% lub 10%. Do szczegółów odsyłam do wspomnianego wyżej artykułu.

Regulamin Money Mania 6 czyli 120 zł premii w Toyota bank
Regulamin promocji Tankuj korzyści do pełna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz