piątek, 1 lipca 2016

Podwójny cashback za zakupy w internecie w 556 sklepach Refunder


Skończyły się już wszystkie akcje specjalne. Warto więc przypomnieć trwającą wciąż promocję popularnego cashback. Wadą artykułów na FpG jest ich praktycznie jednodniowy żywot, warto więc przypomnieć co ciekawsze wpisy, które mogą się Wam przydać.

Nie mam tutaj na myśli dostępnych promocji z 5% cashback w T-mobile czy 500 zł w mBanku dostępne w zakładce promocje. Mowa o nowym serwisie, który debiutuje w Polsce na dedykowanej stronie, zaś jest największym serwisem cashback w Szwecji.

A skoro mowa o nowym, to można liczyć na liczne przywileje niedostępne w standardzie, podobnie do ybankingu. Tym razem za rejestrację można zdobyć podwójny cashback za zakupy dokonane w pierwszych 48 godzinach:)


A wybór jest  naprawdę spory. Mamy do wyboru aż 556 sklepów online. korzystać zaś możemy z nich po rejestracji w darmowym koncie z bezpłatnym członkostwem. Co więcej cashback można uzyskać także w przypadku, gdy trwa jakaś promocja czy zniżki.

Tutaj zarejestrujesz się po cashback w refunder

Premie wypłacane są stosunkowo szybko. Cashback odkładać się będzie na naszym bezpłatnym koncie. Wystarczy nazbierać zaledwie 45 zł by dokonać już wypłaty.


Otrzymałem też informację, że jest możliwość instalacji wtyczki instalowanej w przeglądarce. Wtyczka ta wskazuje w wynikach wyszukiwania google sklepy w których można uzyskać cashback. Niżej przykład dla frazy trampki converse.


 Warto przetestować stronę reklamowaną jako największą w krajach nordyckich portal typu cashback. Banki skąpią ostatnio wypłacania cashback, a skoro i tak robimy zakupy, to lepiej jeśli coś z tego zyskamy dla siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz