piątek, 19 września 2014

5% cashback dla inwestorów na platformie Lendico


Opisany wczoraj 5% cashback w Banku Pocztowym jest zarezerwowany dla konta seniorów. Znacznie ciekawszy jest cashback, który oferuje firma Lendico. Po raz pierwszy wspomniałem o tej firmie w poprzednim miesiącu przy okazji przyznawaniu dla zarejestrowanych inwestorów 100 zł na start.

W tym miesiącu ruszyła większa promocja, która przyznawała dla zarejestrowanych inwestorów 100 zł w programie rekomendacyjnym, a co więcej taka sama kwotą promowała także nowych inwestorów oraz pożyczkobiorców. Szczegóły były w artykule 200 zł dla polecającego i poleconego w nowym programie Lendico.

Okazuje się, że to nie koniec promocji w tak krótkim czasie. O najnowszej zachęcającej zarejestrowanych inwestorów do pierwszej inwestycji piszę dziś na PP3. Jednocześnie wystartowała druga promocja dająca 5% cashback.


Źródło: lendico.pl

Nie da się ukryć, że lubimy wszelakie cashbacki i przyzwyczailiśmy się do nich. Lendico jak widać doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wykorzystuje te upodobania. Druga promocja dotyczy jednak także tych samych osób o których wspominałem w pierwszej części artykułu, czyli zarejestrowanych do 15 września.

W przypadku inwestycji na kwotę 1500 zł Lendico gwarantuje 5% cashback z tej inwestycji. A więc premiowani są ci, którzy zdecydują się zainwestować nieco więcej. Warunki przyznania dodatkowego bonusu są identyczne z omówionymi wyżej, czyli
 • wpłata wymaganego minimum kapitału przez inwestora
 • zebranie 100% potrzebnego kapitału przez pożyczkobiorcę od jednego lub wielu inwestorów
 • nieodstąpienie od umowy przez dwa tygodnie
Druga promocja to raczej propozycja dla ludzi lubiących ryzyko. Nowi inwestorzy lubią zwykle testować portal na małych kwotach by nabrać przekonania i dopiero po pierwszych zarobkach decydują się na większe inwestycje. Firma zaś wolałaby aby inwestorzy od razu inwestowali większe kwoty, stąd zapewne to premiowanie odważnych.

Szkoda jedynie, że opisane wyżej promocje dotyczą tylko już zarejestrowanych inwestorów, a nie nowych. Dostałem jednak informację, że to nie ostatnia ciekawa propozycja ze strony tej platformy i niebawem dowiemy się o kolejnej.

Zwyczajowo dla zainteresowanych na koniec Regulamin 5% cashback dla inwetorów.

Ciąg dalszy: Darmowa inwestycja do 4000zł w nowej promocji na Lendico

3 komentarze:

 1. Zauważyłem że ten cashback jest coraz bardziej popularny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cashback ma sens.. do tego dodać atrakcyjną lokatę bądź konto oszczędnościowe i pieniążki lecą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydatne informacje, dzieki wielkie ;)

  OdpowiedzUsuń