poniedziałek, 29 września 2014

Ostatni tydzień promocji 50 zł premii za założenie lokaty na 5% w Idea bank


W ubiegły piątek zapowiedziałem ograniczenie aktywności blogerskiej. Według pierwotnego pomysłu niniejszy blog miał zostać zamknięty, wydaje się jednak, że lepszym pomysłem byłoby skorzystanie z pomysłu stosowanego na arkanach, czyli przedruku najciekawszych ofert prezentowanych na blogach głównych.

Dzięki temu kto przegapił najciekawszą ofertę opisaną na FpG lub PP3, ma możliwość zapoznania się z nią tutaj. Do takich ofert należy na pewno promocja lokaty z bonusem w Idea banku. Dziś zaczyna się ostatni tydzień promocji w której do zgarnięcia jest 50 zł za... założenie najwyżej oprocentowanej lokaty na rynku wśród banków komercyjnych. Nie dość, że mamy bardzo dobry depozyt, to jeszcze dodatkowa kasa:)

Jak widać doskonały pomysł Optimy chwycił i inne banki też zaczynają dostrzegać zalety tego niecodziennego rozwiązania by nakłonić klientów do założenia lokaty. Czym się różnią od siebie te oferty?


W zasadzie praktycznie niczym. Aby premia była przyznana należy skorzystać z dedykowanej strony, do której link podaję tutaj. Na czym polegają szczegóły promocji?


Źródło: lokata.zpremią.pl

Promocja potrwa od dziś do 5 października, a więc jest jeszcze dość czasu. W tym terminie należy na tej stronie podać swój adres e-mail, oraz kliknąć Załóż profil i odbierz 50 zł premii. Oczywiście dla jednego maila przyporządkowana jest tylko jedna lokata.

Wniosek z tego prosty, jeśli jakaś para będzie chciała założyć lokatę osobno, by zgarnąć 100 zł, wówczas muszą podać różne maile, gdyż z tego samego maila nie da się założyć dwóch lokat.

Źródło: lokata.zpremia.pl

Na podany e-mail przyjdzie do nas aktywny link. Jego kliknięcie spowoduje przekierowanie do wniosku o lokatę. Należy pamiętać, że czas na wypełnienie wniosku jest ograniczony, ale jest teraz znacznie dłuższy niż ostatnio, trwa bowiem aż 30 minut. Powinno wystarczyć nawet dla najbardziej roztargnionych, lepiej jednak dokumenty przygotować zawczasu.

Na założenie samej lokaty mamy aż 14 dni. Z tego wniosek, że datą graniczną wpłaty jest 19 października. Komu więc kończą się lokaty na początku drugiej połowy października, ten też powinien zdążyć skorzystać z darmowych 50 zł.

Ile można? Tak jak na każdej lokacie Happy, to bowiem ta lokata jest lansowana. Minimum zatem to 1000 zł, zaś maksimum to 10.000 zł. Jak pamiętamy z rankingu lokata ta potrwa przez 3 miesiące.

W przypadku Optimy denerwowaliśmy się terminami. Na informację o przyznaniu premii w najnowszej promocji organizator ma czas do 10 listopada. Info przyjdzie oczywiście na naszego maila, w końcu po to go podajemy.

Lokata oczywiście nie wymaga założenia żadnego konta, co też jest zaletą. Co zatem z naszą kasą po zakończeniu lokaty? Do 30 listopada mamy czas na zalogowanie się do Aplikacji i uzupełnienie danych osobowych w tym numeru konta bankowego do zwrotu kasy z odsetkami.

Rzadko które produkty bankowe można polecić bez wahania. Oferta Idea banku na pewno do nich należy. Szkoda tylko, że jest to oferta dla nowych klientów. Mamy jednak przykład dlaczego warto wstrzymać się z zakładaniem konta w Bank Smart. Być może też kiedyś wciągnie się w taką akcję. 

Tutaj założysz lokatę na 5,00% z gwarantowaną premią 50 zł


UWAGA:
Oferta jest na tyle atrakcyjna, że korci by założyć kilka takich lokat. Niestety w przypadku podawania dwóch maili na jednym kompie pojawi się nieprzyjazny komunikat:
Brak uprawnień, Twoje konto jest nieaktywne.

Jak obejść ten problem, jeśli chcemy założyć konto dla kilku osób: babci, dziadka oraz krewnych i znajomych królika? Dowiedziałem się, że to nie jest problem danego IP. Zabezpieczenie jest zrobione na przeglądarce, wystarczy skorzystać z innej przeglądarki, by nowy e-mail został przyjęty.

Jak zwykle na zakończenie dla zainteresowanych regulamin tej fajnej promocji. oraz regulamin samej lokaty.

Ciąg dalszy:  Lokata z gwarantowaną premią 50 zł czyli trzy sposoby na podkręcanie zysku

Jednocześnie podobną akcję ma obecnie Meritum o czym więcej tutaj.

8 komentarzy:

 1. Aż dziwne, że na bannerze reklamowym opuszczają informację o tym, że lokata trwa 3 miesiące...

  Rozumiem, że trzeba skusić klienta, ale to przypomina celowe zatajanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy nie lepsza jest oferta meritum tam dają 55zł+5zł 5% na 2-mce?
  http://polakcandwa.blogspot.com/2014/09/60-z-za-zaozenie-lokaty-na-5-w-meritum.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale ona potrwa do końca października, więc na razie opisałem tę, która kończy się wcześniej. O Meritum przypomnę za tydzień.

   Usuń
 3. Ciekawa promocja, chyba warto spróbować i otworzyć te lokatę, może niech się wypowie ktoś, kto już to zrobił czy się wszystko udało bez problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę ktokolwiek zakłada konto w banku po to by dostać 50 złotych :D ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie bardzo interesująca sprawa z tą informacja o czasie trwania lokaty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem wszystkie te promocje są bardzo opłacalne, szczególnie teraz gdy oprocentowanie nie jest aż tak wysokie. Jeżeli jest szansa na to by zyskać dodatkową gotówkę to należy z tego skorzystać, jeżeli ktoś przechodzi obok tego obojętnie to nie wiem na jakie usługi finansowe chce się zdecydować. Czy 50 zł to mało? Moim zdaniem taki bonus to raczej całkiem ciekawa propozycja. Skoro na rynku żaden bank nie oferuje więcej to czemu nie skorzystać. Mam nadzieję, że coraz więcej banków będzie decydowało się na takie formy przyciągania nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń