sobota, 11 kwietnia 2020

Jeszcze więcej, bo aż do 1120 zł z motokartą Citi


Ceny paliwa zaczęły spadać, to chyba jedyny plus w obecnej sytuacji. Dziś możemy pełen bak zatankować o kilkadziesiąt złotych mniej. Marne to pocieszenie, ale zawsze. Tak czy siak, kasa na paliwo się przyda. Jakiś miesiąc temu pisałem o karcie Citi, dzięki której można było zarobić aż 720 zł na paliwie. Suma całkiem przyjemna. Ale teraz oferta jest jeszcze lepsza. Citi do puli dołożyło aż 400 zł na start. 


Kto może skorzystać?  Spodziewalibyśmy się zwyczajowej daty dla Citi ale w tym przypadku nie ma dwuletniej karencji. Z oferty bonusowych 400 zł z motokartą skorzystać mogą osoby, które nie miały karty Citi od 31 grudnia 2019 roku. 

Tutaj zgarniesz do 1120 zł z kartą kredytową Citi

I to na tyle, bo jeśli chcesz skorzystać również ze zwrotu za paliwo do 720 zł, to tu się nic nie zmienia i standardowo nie możesz mieć karty od 1 stycznia 2018 r.

Oferta z bonusowymi 400 zł będzie aktywna do 15 kwietnia 2020 r. Natomiast promocja do 720 zł zwrotu za paliwo ważna jest do 31 sierpnia 2020 r.

Niestety bonusowe 400 zł nie będzie w gotówce. Do wyboru są 3 nagrody o wartości 400 zł lub Smartfon którego wartość wyceniona jest na nieco więcej.

  1. karta podarunkowa BP SuperCard do wykorzystania na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce  
  2. karta prezentowa na zakupy w Lidlu
  3. e-kod na zakupy na Allegro  
  4. Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł 

Co trzeba zrobić aby uzyskać nagrodę? Do końca miesiąca kalendarzowego następującego  od miesiącu zawarcia umowy należy zalogować się przynajmniej raz do serwisu online lub  bankowości mobilnej oraz dokonać płatności bezgotówkowych o łącznej wartości min. 500 zł  nie później niż do końca drugiego miesiąca. Do transakcji bezgotówkowych nie będą wliczane przelewy. 

Dodatkowo do zgarnięcia jest do 720 zł zwrotu za paliwo. Zwrot otrzymywać będziemy przez 3 lata, czyli wychodzi na to, że rocznie możemy zyskać 240 zł.


Aby załapać się na zwrot do 720 zł należy miesięcznie dokonać transakcje kartą o łącznej wartości 500 zł, w tym na min. 250 zł transakcje muszą być wykonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce. Do wskazanych kwot wliczane są także transakcje bezgotówkowe dokonane nośnikiem zbliżeniowym.

W każdym miesiącu, z kolejnych 36 objętych promocją, w którym spełnimy warunki, otrzymamy 20 zł.  Ale uwaga! Należy przedstawić dokument dochodowy. Uczestnikom promocji, którzy tego nie zrobią, przysługuje wypłata promocyjnych 20 zł miesięcznie, ale krócej,  bo tylko 30 miesięcy. Czyli łącznie maksymalnie bank wypłaci 600 zł zamiast 720 zł.

Nagrody w postaci 20 zł będą przekazywane za cykl rozliczeniowy, w którym warunki zostaną. Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym z cykli rozliczeniowych, za który wypłacany jest bonu, nie pozbawia nas prawa do otrzymania 20 zł w kolejnym cyklu rozliczeniowym.

                           

Dodatkowo karta Citi jest darmowa, 0 zł za użytkowanie karty oraz powiadomienia o transakcjach. Zakupy powyżej 100 zł możemy rozłożyć na raty. Ponadto m.in dostęp do punktów PayBack oraz rabatów w Programie Citi Specials.


Paliwo i tak kupujemy, a z kartą możemy zapewnić sobie stały zwrot kasy przez 36 miesięcy. Rocznie wychodzi aż 240 zł. To całkiem sporo. A teraz dodatkowo można załapać się na bonus o sporej wartości. 


Regulamin promocji zyskaj 400 zł
Regulamin promocji do 720 zł za paliwo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz