poniedziałek, 16 marca 2020

200 zł w gotówce do zgarnięcia wAliorze z Money Mania 22


Co ciekawego w promocjach u progu wiosny? Na pewno godną uwagi jest nowa akcja specjalna z Money Mania, która wróciła do nas po dłuższej przerwie. Różnie bywało z atrakcyjnościami tych ofert, tym razem jednak oferta jest ciekawa, gdyż postawiono na bank z fajnym KO oraz łatwą premią 200 zł.


Kto może wziąć udział w tej akcji? Nie jest źle, Alior pozwala na zaledwie roczną przerwę w byciu klientem, więc jeśli zamknąłeś tutaj konto przed 12 miesiącami możesz spokojnie wracać po premię. 

Link promocyjny do zgarnięcia 200 zł w nowej Money Manii

Powyższy link promocyjny ma być ważny dość długo bo aż do 30 kwietnia 2020. Rzadko się zdarza by akcje specjalne trwały blisko dwa miesiące, mam więc nadzieję, że akcja nie wyczerpie się wcześniej, co dość często ma miejsce.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Warunki są banalne, wystarczy bowiem robić to co lubimy. W tym przypadku przez pierwsze 3 miesiące należy:
  • zrobić przelew na 500 zł
  • zrobić 3 transakcje kartą na dowolną kwotę
  • zalogować się do aplikacji mobilnej
Warunki łatwe, aczkolwiek wymagają one omówienia. Spełnienie powyższych trzech warunków zagwarantuje nam wypłatę premii przez organizatora, ale warto pamiętać, że w przeciwieństwie do organizatora promocji, bank ma nieco inne wymagania wobec swoich stałych klientów.

Ważne informacja do konta

Samo konto aby było darmowe jest bardziej wymagające. Alior nie naliczy opłat, jeśli spełnimy tylko dwa pierwsze warunki, ale w nieco inny sposób:
  • zrobić przelew na 1500 zł
  • dokonać płatności kartą na 300 zł
Z tego prosty wniosek, że mimo iż organizator wymaga wpływu na kwotę tylko 500 zł dla zgarnięcia premii, to warto przelać sobie 1500 zł by konto było za darmo. Podobnie jest z płatnościami kartą, organizator promocji wymaga tylko 3 płatności, ale dopiero wykonanie płatności na 300 zł pozwoli nam mieć konto za darmo.


Kiedy dostaniemy premię w gotówce? Według regulaminu organizatora: jeśli aktywujemy konto jeszcze w marcu i spełnimy warunki w kolejnych trzech miesiącach,wówczas premię powinniśmy dostać najpóźniej do  7 sierpnia 2020

Jeśli będziemy zwlekać z założeniem konta automatycznie wypłata premii ulegnie przesunięciu. Dla konto założonych w kwietniu data wypłaty premii zmieni się na 4 września, zaś kto będzie zwlekać aż do maja dostanie premię 2 października.

Link promocyjny do zgarnięcia 200 zł w nowej Money Manii

Czy warto mieć konto w Aliorze na dłużej? 
Moim zdaniem aliorowskie konto od dawna należy do piątki najlepszych kont na rynku ze względu na możliwość posiadania dobrego KO z nieograniczoną ilością darmowych przelewów na ror. Stawka 2,60% jest całkiem przyzwoita i co ważniejsze to jedno z nielicznych kont, gdzie stawka dla nas nie jest jednorazowa.

Jak wiadomo w Aliorze od kilku lat można mieć dwa KO. Niestety od kwietnia zmieniają się warunki oprocentowania 3% na drugim KO. Do tej pory wystarczył przelew na 1500 zł by mieć zagwarantowane 3%, ale od drugiego kwartału 2020 bank wymaga dodatkowo płatności kartą na 300 zł.  

Drugie konto pójdzie więc raczej do kasacji, ale na pewno warto będzie używać drugiego, gdzie warunkiem podwyższenia oprocentowania do 2,60% jest tylko przelew na 1500 zł.

Informacja o zmianie warunków dla oprocentowania 3,00% w Alior bank 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz