wtorek, 29 października 2019

400 zł do Biedronki za darmową kartę Citi oraz 3% na KO do 100 tysięcy


Oferty do Biedronki cieszą się jakoś największą popularnością. Aż dziw bierze, że Lidl nie ma podobnych ofert, skoro to podobno główny rywal Biedry. Nie tylko omówione w poprzednim wpisie firmy pożyczkowe dają darmowe bony. Robią to też od dawna banki.

Najnowsza tego typu oferta jaka się ostatnio pojawiła dotyczy darmowej karty w Citi. To powracająca co jakiś czas promocja w której można zgarnąć 400 zł do Biedry, ale tym razem do tego bank dodaje 3% na KO do kwoty 100 tysięcy. A to najlepsza obecnie stawka na rynku!
Do niedawna to Getin przodował w ofercie kont, ale od pewnego czasu pałeczkę po nim przejął Citibank. Warunkiem otrzymania 3% na KO jest posiadanie karty kredytowej w tym banku, ale na szczęście Citi ma jedyną na rynku całkowicie darmową kartę, na której można dodatkowo zarobić na start.

Kto może z tej oferty skorzystać. Nowy klient w przypadku oferty z 400 zł do Biedry to taki co nie miał tutaj karty od 1 stycznia 2018. Nie jest więc tak źle, bowiem do niedawna karencja była tutaj kilkuletnia, ale skrócono ją w tym roku.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Oferta ma potrwać do 22 stycznia 2020, ale trudno sobie wyobrazić lepszą ofertę na kartach Citi. 400 zł to górna granica premii, którą można połączyć z promocją konta o czym przypominam niżej.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?
Popularna oferta Citi jest sprawdzona i powtarza się co jakiś czas. Przypomnę więc, że należy:
  • raz zalogować się do bankowości
  • wydać kartą 1500 zł w ciągu 3 miesięcy (lub 500 zł na m-c)
Warunek pierwszy to żaden warunek, zaś drugi to wymagania podobne do przypomnianego w ubiegłym tygodniu T-mobile, gdzie też płacąc kredytówką 500 zł na miesiąc można zgarniać cashback +3% na KO. Tyle że po 3 miesiącach za wydanie 1500 zł dostaniemy 75 zł, a nie 400 zł do Biedry.


Nagrodę czyli 3-kod do Biedronki dostaniemy nie na pocztę tradycyjną, lecz w serwisie Citibank online. Ma to nastąpić 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji.
2. 3% na KO do 100.000 zł
Posiadaczom darmowej karty kredytowej bank pozwala na skorzystanie z najlepszej oferty na rynku wśród kont oszczędnościowych. W październiku ruszyła druga edycja promocji Razem lepiej.

Tutaj założysz konto ze stawką 3% w CitiHandlowy

Szczegóły na temat dodatkowej promocji znajdziecie w osobnym artykule, który napisałem na początku października. Znajdują się pod nim wasze liczne komentarze do których jak zwykle zawsze warto zajrzeć. Na poniższym screenie można zobaczyć jakie są warunki posiadania 3% przez pół roku.Jak widać nie ma może najlepszego banku na stałe, ale łatwo wskazać który bank oferuje najlepszą ofertę na dany moment. Dziś palma pierwszeństwa należy do Citi, bo warunki jakie bank stawia są całkowicie do zaakceptowania.

Regulamin oferty 400 zł za darmową kartę w Citibank
Regulamin oferty Citi Priority - Razem lepiej edycja II
Tabela Opłat i Prowizji dla kont w Citibank

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz