wtorek, 1 października 2019

100 zł do Biedronki + darmowa kasa na miesiąc w fajnej akcji specjalnej Blue Media


Ooo fajna nowość pojawiła się ostatnio na rynku i to taka jakiej nie pamiętam od bardzo dawna, a będzie z pewnością hitem października. Ruszyła niedawno nowa akcja specjalna w której w niesamowicie łatwy sposób można w łatwy sposób zgarnąć 100 zł do Biedronki.

Co więcej całkowicie za darmo można zgarnąć 3000 zł na 30 dni. Przez ten miesiąc kasę można przetrzymać na najlepiej oprocentowanym koncie po czym oddać ją bez żadnych kosztów, bowiem RRSO wynosi tutaj 0%.RRSO 0% czyli bezpiecznie
O promocji dowiedziałem się od jednego z czytelników, który w mailu zapytał czy warto z tego skorzystać, ma bowiem obawy przez fakt, że to pożyczka, a tych wielu czytelników się obawia.

Przypomina mi to czasy, kiedy sam unikałem pożyczek jak ognia, bowiem łatwo w ten sposób wpakować się w kłopoty. Zgadza się, jest to dość niebezpieczny teren i trzeba wiedzieć jak się tutaj poruszać, ale na blogu piszemy oczywiście tylko o tych bezpiecznych, a do takich należy omawiana dziś promocja.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Biedry i 3000 zł na 30 dni za friko

Promocja ma potrwać do 31 października 2019

Po czym poznać bezpieczną pożyczkę? Kluczowy jest oczywiście zapis oprocentoawnia jaki stoi po skrócie RRSO czyli Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Firmy pożyczkowe naciągające klienta często zachęcają w reklamach do brania kasy, a informacje o RRSO ukrywają jak się da.

W tym przypadku nie trzeba nic ukrywać, bo RRSO wynosi 0% czyli nie zapłacimy ani grosza za wzięcie 3000 zł, pod warunkiem rzecz jasna, że oddamy kasę w przeciągu 30 dni. To jest zawsze najbardziej kluczowa sprawa: kasę musimy oddać w terminie, jeśli bowiem tego nie zrobimy wówczas mogą się zacząć kłopoty.Jak zgarnąć 100 zł do Biedronki?
Warunki są nie tyle banalne ile bardzo przyjazne. Nie trzeba praktycznie nic robić, wystarczy podpisać umowę korzystając z promocyjnego linka i zatrzymać kasę przez minimum 14 dni.

Kto więc w dalszym ciągu ma obawy przed pożyczkami i boi się, że zapomni spłacić kasę w terminie, może już po 2 tygodniach kasę oddać i czekać na nagrodę. Tę zaś według regulaminu mamy otrzymać bardzo szybko bo do 30 listopada 2019.Koneserzy darmowych okazji przetrzymają jednak z pewnością kasę do samego końca. W końcu 3000 zł może pracować dla nas tak samo jak pracuje kasa na karcie kredytowej. Kluczowa jest tylko jedna sprawa: oddanie w terminie.

Tutaj zgarniesz 100 zł do Biedry i 3000 zł na 30 dni za friko

Cieszą takie akcje. Akurat w tym miesiącu zamknąłem limit w koncie w Millennium, minął bowiem rok darmowego korzystania. Teraz czas więc skorzystać z nowej okazji, skoro w Millennium od razu nowego limitu dostać się nie da.

Na koniec warto podkreślić, że tego typu akcje zwiększają naszą zdolność kredytową. Każda pożyczka jaką bierzemy zostaje odnotowana w BIK. Tam też znajdują się informacje o naszych terminowych spłatach.

Jeśli oddajemy każdą pożyczkę w terminie, nasza wiarygodność się zwiększa. Korzystam z wielu pożyczek, kredytów jeśli tylko są darmowe i zawsze oddaję je w terminie. Dzięki temu nie mam też problemów z dostaniem kolejnych, bowiem historia wykazuje, że pożyczkobiorca jest rzetelny i jest małe prawdopodobieństwo, że długi nie spłaci. 

Jak widać korzyści z darmowych pożyczek jest wiele. Zgarniamy nie tylko kasę do Biedry, dostajemy kasę za darmo do dyspozycji dzięki czemu możemy zarobić na odsetkach. Dodatkowo też możemy zwiększać naszą wiarygodność. A wszystko to w zamian za jedną rzecz: pamiętanie o spłacie:)

Regulamin promocji Blue bonus 100 zł do Biedronki za darmową pożyczkę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz