poniedziałek, 31 października 2016

Lokata z tuningiem do 5,60% w Toyota bank w akcji Comperia Bonus 7


Szaleństwa z lokatami na 3% spowodowały, że siódma już edycja niezwykle popularnego Comperia Bonus przeszła jakoś niezauważona. Nic zresztą dziwnego, lokaty na 3% to dziś rarytas, szczególnie jeśli są dla każdego, a CB7 dla każdego nie jest.

A nie jest, gdyż to w zasadzie powtórka znanej z Agory kilkukrotnej już akcji z Toyotą bank pod hasłem Rok korzyści. Ponownie Japończycy lansują mocno swoją lokatę 100 dniową ze stawką wyjściową 2,50%.

Jest to jednak akcja specjalna, a te mają to do siebie, że tutaj można mocno podkręcić zysk. I w reklamie pojawia się hasło: lokata z tuningiem do 5.60%. Owszem, zysk można podkręcić, ale niekoniecznie na maksa.


Podstawowe pytanie to jak zwykle kto może wziąć udział. Akcja jest w zasadzie powtórką znanej nam akcji z Agory i warunki się tutaj nie zmieniły. Dalej wykluczone są osoby, które miały tutaj konto od 14 maja 2015. Okres karencji jak widać ciągle ulega wydłużeniu.Jak zwykle w tego typu akcjach należy wejść na dedykowaną stronę i zarejestrować się zostawiając swoje podstawowe dane wraz z mailem. Na maila przyjdzie potwierdzenie rejestracji z linkiem do otwarcia konta w Toyocie.

Tutaj możesz skorzystać z akcji specjalnej z podkręceniem lokaty w Toyota

Sama akcja potrwa do 30 listopada 2016, jest więc stosunkowo dużo czasu. Co trzeba zrobić by zgarnąć maksimum zysku, które w tym przypadku wynosi 110 zł?


To co zwykle a więc:
  • założyć Konto Jedyne 
  • założyć lokatę Plan Depozytowy na 130 dni w kwocie 10.000 zł 
  • utrzymać tę lokatę przez 70 dni
A więc chociaż lokata trwa 100 dni, do zgarnięcia premii w wysokości 100 zł można zerwać ją o 30 dni wcześniej. Nie ma to jednak raczej sensu, pozbawia to nas bowiem odsetek w wysokości 2,50%. Pamiętajcie, że termin założenia lokaty to 31 grudnia 2016, ale kto będzie czekać tak długo na tę wisienkę na torcie?:)

Dla ścisłości bank nie wymusza założenia jednej lokaty na 10.000 zł, chociaż tak warunek można spełnić w najprostszy sposób. Możecie zakładać nawet i 10 lokat po 1000 zł, ważne by suma kasy na lokatach miała kwotę 10.000 zł.

Terminarz nowej akcji z Toyota bank

Można też zgarnąć tutaj dodatkowe 10 zł, ale oznacza to rejestrację w mało ciekawym programie Tankuj korzyści do pełna. Termin rejestracji jest tutaj nieco dłuższy bo do 31 grudnia 2016, ale sam program wymaga dodatkowo spełnienia dość trudnych warunków. Omawiałem je szczegółowo pod tym linkiem.

Tutaj możesz skorzystać z akcji specjalnej z podkręceniem lokaty w Toyota

Biorąc pod uwagę inne najlepsze oferty lokat nawet u potentaw czyli Idea bank oraz Optima, trzeba przyznać, że Toyota daje dziś najwięcej.  Niestety w tej akcji nie mogą brać udział obecni użytkownicy konta jedynego jak było w przypadku akcji Agory. A szkoda.

Regulamin promocji Comperia bonus 7 rozkręć lokatę do 5,60%

2 komentarze:

  1. Pytanie czy w tej promocji trzeba przesyłać potwierdzenie lokaty do Ybanking

    OdpowiedzUsuń
  2. Najważniejszy jest dobry wybór. Ja np zostałam mile zaskoczona kiedy dopadła mnie wycena wartości przedsiębiorstwa i koszt ze sprzedaży firmy chciałam ulokować na jakiejś lokacie. W tym wyborze pomógł mi doradca finansowy.

    OdpowiedzUsuń