wtorek, 11 października 2016

300 zł dla wracających do mBanku oraz 3% na koncie podwójnie zarabiającym


Przedstawiona w poprzednim poście oferta specjalna Optimy z lokatą na 4,50% uległa w tym tygodniu znacznej modyfikacji. Piszę o tym dużo na obu pozostałych blogach, więc tutaj warto przypomnieć ofertę, która porosła już kurzem, a jest na pewno ciekawa
 
Mowa o promocji konta w mBanku, która powoli zaczyna się kończy i potrwa do 31 października 2016. Warto więc przypomnieć jak można zgarnąć nową premię w wysokości 300 zł oraz zdobyć 3% na koncie.

mBank w końcu uściślił pojęcie nowego klienta. Nie ma już mętnego zapisu, rozumianego dwuznacznie w zależności od tego jak kto chciał zinterpretować zapis w regulaminie. Od teraz jest konkretna data: Nowy klient to ten co nie miał konta od 1 stycznia 2015.

Nowa promocja nosi fajną nazwę Konto podwójnie zarabiające. Dlaczego podwójnie? Odpowiedź w zasadzie zawiera się w tytule artykułu: można z jednej strony zgarnąć 300 zł oraz zyskać 3% na nowej promocji mBanku. 

>>Tutaj założysz eKonto z 300 zł cashback i oprocentowaniem 3%


300 zł od mBanku
Na czym polega nowa promocja? Poprzednio bank dawał 50 zł przez 5 miesięcy po czym przyznawał bonus, teraz będzie przyznawać 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy co w sumie da 300 zł. Przy czym 50 zł będzie przyznawane za:
  • cashback za płatności kartą na poziomie 2%
  • cashback za BLIK też na poziomie 2%
Podobnie jak poprzednio, by dostać jakikolwiek zwrot trzeba wydać kartą minimum 250 zł, co jest jak najbardziej do spełnienia.

Ale uwaga: bank daje dodatkowy warunek. Trzeba dokonać wpływu na konto na kwotę 1000 zł, przy czym przelew z zewnątrz nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika. Testowałem już jednak przelew od znajomego i bank uznawał taki przelew:)


3% na koncie osobistym
Całkowitą nowością jest oprocentowanie konta osobistego. mBank chyba pozazdrościł popularności BZ WBK, chociaż nie jest tak hojny jak Bank Zachodni. Tutaj konto oprocentowane jest na 3% do kwoty 3.000 zł

>>Tutaj założysz eKonto z 300 zł cashback i oprocentowaniem 3%

Niewiele, ale przyda się każdemu. Zawsze to miły bonus do 2% cashbacku za płatności kartą. I co najważniejsze, w końcu amnestię dostali wszyscy ci, co zamknęli konto przed rokiem 2015.

Regulamin promocji Konto podwójnie zarabiające w mBanku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz