czwartek, 22 września 2016

Jak zgarnąć 4,50% na Lokacie bezkarnej w BGŻOptima w nowej akcji specjalnej


Omówiona w poprzednim wpisie akcja specjalna w PKO skończyła się 9 dni przed planowanym terminem zapisów. Wyczerpaliście limit mimo iż oferta była dedykowana dla młodych. Warto więc przypomnieć inną, która miała potrwać także do 30 września 2016, ale wydłużono ją póki co bez podania terminu końcowego:-) 

Ybanking coraz śmielej radzi sobie z podwyższaniem lokat bankowych. Do tej pory każdy z nas mógł podwyższyć sobie lokatę o 0.10pp, jeśli zgłosił ją do yb, lub nawet o 0.25pp, jeśli zaprosił znajomych do yb i mają oni pokrycie dla naszego wkładu.

Obie powyższe stawki obowiązują tu niemal od samego początku. Co prawda planowane są pewne zmiany o czym pisałem niedawno, ale większe premie były zarezerwowane dla kredytów. Teraz mamy pierwszy, fajny wyjątek od tej reguły:)
Bezkarną można teraz podnieść do 3,50% lub nawet 4,50%
Oto bowiem za założenie lokaty bezkarnej w BGŻOptima teraz jest szansa dostać podwyżkę o 0.50% za samo założenie lub nawet o 1.50%, jeśli dodatkowo mamy połączenia z innymi użytkownikami. Jedyny warunek takiego wzrostu, to założenie tej lokaty przez yb.

Tutaj założysz lokatę bezkarną na 3,00% z podniesieniem stawki nawet o 1,50%

Sytuacja jest podobna do rozpoczętej we wtorek promocji lokaty z Toyotą. Tam też mamy dedykowany link, a pośrednik za założenie lokaty dodaje nam 50 lub nawet 100 zł. Tutaj zamiast premii pieniężnej mamy premię w postaci podniesienia oprocentowania.

Lokata bezkarna to praktycznie jedyny wabik, który jest odnawialny. Osoby które skorzystały już z tej lokaty, mogą ją założyć ponownie, jeśli nie posiadają konta w Optimie od 12 miesięcy.

Inna sprawa, że to jedyny wabik, który pozwala ulokować nawet 100 tysięcy zł. Jak mówi sama nazwa zerwać można ją bezkarnie czyli bez utraty odsetek. Ale przecież właśnie dla odsetek warto zamknąć konto w Optimie i wrócić doń po roku.

Kto już posiada bezkarną może też ją podkręcić, choć znacznie mniej

Osoby które założyły niedawno lokatę bezkarną i są w trakcie jej trwania też mogą podnieść stawkę, lecz jedynie w standardowy sposób. Innymi słowy do 3,10% jeśli zgłoszą ją do yb, lub do 3,25% jeśli mają połączenia z innymi lokatowcami.

Dla osób które po raz pierwszy spotykają się z ybankingiem i są nieco zagubione powyższymi sposobami podnoszenia stawek na lokatach odsyłam do artykułu Jak podwyższyć oprocentowanie lokat by zobaczyły na czym to polega.

Tutaj założysz lokatę bezkarną na 3,00% z podniesieniem stawki nawet o 1,50%

Jak widać yb rozwija się coraz bardziej z korzyścią dla nas. To pierwsza tego typu akcja specjalna poza standardowymi stawkami i trzymajmy kciuki, by nie była ostatnią. A ja już wypatruję końca odsiadki przymusowych 12 miesięcy w Optimie...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz