niedziela, 31 stycznia 2016

Czas odebrać 100 zł za akcję w WBK - dla nowych akcja trwa nadal


Do samego końca Organizator zwlekał z przyznaniem premii. Dziś mija ostateczny termin informowania nas o przyznaniu premii. Ja informację na maila dostałem wczoraj w godzinach późnowieczornych:


Sprawdźcie więc swoje maile, ewentualnie skrzynkę SPAM i wszelkie inne miejsca, gdzie poniższa wiadomość mogła się zagubić. Jednocześnie przypominam, że kto z tego nie skorzystał ma taką możliwość:)

Gratulujemy!
Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii gwarantowanej 100 zł w promocji Konto Godne Polecenia 4% z Premią Bank Zachodni WBK i Agora!
Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych, w tym numeru konta, na które wykonamy przelew.
W tym celu prosimy o zalogowanie się do panelu pod adresem godnepolecenia.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza.
Prosimy o przygotowanie numeru rachunku założonego w tej promocji (bez spacji) oraz o nie stosowanie w danych adresowych znaków przecinka i średnika - ułatwi nam to realizację przelewów. Dane należy uzupełnić do dnia 14 lutego 2016r.
Premie zostaną wypłacone do dnia 29 lutego 2016r. 


Kto ma kłopoty z logowaniem może kliknąć Przypomnij hasło. Nowe przychodzi natychmiast na maila. Wypełnianie danych jest ułatwione, wystarczy wprowadzić pierwszą literę lub cyfrę a pojawia się całość.

Problem jest jedynie przy wpisywaniu konta. System nie akceptuje spacji, wystarczy jednak je skasować, aby dokończyć wymaganą czynność. Niestety nie kończy tego informacja Dziękujemy za uzupełnienie danych co jest pewnym niedopatrzeniem. 

Kto się nie załapał na tę akcję może załapać się na kolejną organizowaną w ramach Money Manii 3. Znów mamy możliwość uzyskania 100 zł za założenie całkowicie darmowego konta na 4% co jest ewenementem na całym rynku.

Tutaj założysz konto na 4% z premią na 100 zł za banalne warunki

Cała akcja została opisana szczegółowo w artykule na blogu Finanse po Godzinach. Do odbioru powyższej premii w moim przypadku wystarczyło jedno tankowanie na 100 zł. Teraz warunek jest jeszcze prostszy: wystarczy tylko pięć płatności darmową kartą, na dowolne kwoty.

Zapisy potrwają do 16 lutego 2016. To bez wątpienia najlepsza oferta roku jak do tej pory.

5 komentarzy:

 1. już miałem się zalogować ale mnie chrupnęło ja spojrzałem na certyfikat. W przeglądarce on jest, ale pali się na żółto, a przecież powinien być zielony. Przecież podaję tam swoje HASŁO do banku ! Coś jest nie tak, czy bank strzelił gafę... Poza tym tytuł maila "Prośba o uzupełnienie danych" przecież wszystkie banki ostrzegają że przenigdy takich próśb nie wysyłają. O co chodzi, może ktoś wykorzystuje sytuację spoofując ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hasła do banku przecież się nie podaje... Ja dostałem link do https://godnepolecenia.zpremia.pl/. Tam podaję login i hasło do strony promocyjnej, a nie do banku. Https z certyfikatem na zielono. Dane należy uzupełnić aby otrzymać 100 zł, co było wiadome od dawna. Nie wiem skąd to zdziwienie? W formularzu jest tylko jedna pozycja dotycząca banku WBK - numer konta. Nie ma pól do hasła, numeru karty itp.

   Usuń
 2. ja zakładałem konto w listopadzie i nie dostałem tej prośby o uzupełnienie danych.OPERACJE NA 100 WYKONAŁEM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc jeśli dokonywałeś rejestracji z mojego bloga, to proszę o kontakt z podaniem maila z którego dokonywałeś rejestracji.

   Usuń
 3. Stówka odebrana, to była dobra okazja :)

  OdpowiedzUsuń