czwartek, 30 kwietnia 2015

Nowe lokaty wiosenne na 3,50% oraz 3,70% a nawet 3,90%


Przygotowując ranking lokat na nowy miesiąc zawsze napotykam na jakieś ciekawe nowości. Jedną z nich opisałem dziś na FpG, bowiem 3,50% to wyróżniająca się stawka na rynku. Okazuje się jednak, że to nie jest najciekawsza oferta z wiosennych lokat dostępnych na rynku.

Znacznie ciekawsze stawki można znaleźć w Zachodniopomorskiej SKOK. Tutaj promocyjne lokaty zaczynają się od 3,50%:) I podobnie jak w przypadku SKOK Nike, dotyczy to depozytu kwartalnego.  I w obu przypadkach jest to oprocentowanie stałe.

Kto zdecyduje się na dłuższe okresy dostanie jeszcze więcej. Szczegóły zresztą widzimy na powyższej reklamie, a obrazek nie wymaga opisu słownego. Wszystkie te lokaty znajdą się rzecz jasna w pierwszej lidze rankingu na maj:)

Przy wejściu na stronę SKOKu wita nas komunikat o nieprzychylnym wizerunku SKOKów. Jednocześnie SKOK ten zaznacza że w przeciwieństwie do innych Kas tutaj wszystko jest stabilne i bezpieczne. W zakładce bezpieczeństwo można nawet znaleźć bardzo obszerny komunikat wyjaśniający sytuację w Kasie oraz jej zgodność z wymaganiami jakie stawia KNF.
To zdecydowanie jedna z najciekawszych kas na chwilę obecną. Pozostaje zatem pytanie ile wynosi wkład na wejściu? Znajdziecie je niżej:
  • Wpisowe: 40 zł
  • Wkład członkowski - 1 zł
  • Udział - 65 zł
  • Składka na Stowarzyszenie Edukacji Finansowej - 1 zł
To oczywiście może zniechęcić, ale tutaj oferty ciekawsze od konkurencji są cały czas więc w dłuższej perspektywie może się to opłacić.

1 komentarz: