sobota, 29 stycznia 2022

300 zł do Allegro i więcej za darmową kartę w Paribas

Z nową ofertą ruszył Paribas, ale tym razem promocja nie dotyczy konta lecz karty, dzięki czemu można zarobić na tym banku więcej. Nie trzeba bowiem mieć karencji w posiadaniu konta, by zgarnąć kasę za darmową kartę, a tutaj można zdobyć kolejne 300 zł do Allegro.


Karencje dla kont osobistych i kart kredytowych w każdym banku liczone są osobno. Potwierdza to też oferta Paribasa, gdzie jak doskonale wiemy na powrót po premię wymaga 12 miesięcznej przerwy. W przypadku kart karencja jest jednak dłuższa bank ustawił bowiem odsiadkę na termin od 1 lutego 2020. Innymi słowy jak zamknąłeś kartę przed tą datą lub nie miałeś jej wcale, możesz skorzystać z poniższego dedykowanego linka by zgarnąć premię.

Tutaj zgarniesz 300 zł do Allegro za kartę w Paribas

Oferta ma potrwać do 31 marca 2022 i w przeciwieństwie do konto tutaj raczej nie przewiduję, by powyższy link przestał działać przed tym terminem. Raczej odnowi się on na nową ofertę, która prawdopodobnie rozpocznie się w kwietniu.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?


 

Warunki są oczywiste: należy wydać kartą 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy. Innymi słowy kto zdobędzie kartę w lutym, będzie musiał spełnić warunek w marcu, kwietniu oraz maju.

Niedawno jeden z czytelników, który brał udział w poprzedniej edycji tej promocji zasypał mnie pytaniami w mailach jak rozumiem powyższy warunek tzn, czy da się go odczytać jako wydanie 1000 zł w ciągu trzech miesięcy?

Trochę się zdziwiłem tym pytaniem, bo jak dla mnie w tym przypadku zapis jest dość jednoznaczny: mamy wydać tysiaka w każdym miesiącu z osobna. Regulaminy niekiedy mogą zamącić w głowach, ale po to tutaj jesteśmy by sobie je na spokojnie wyjaśniać.


Nasze zyski z karty można zwiększyć przez korzystanie z programu mamBonus, dzięki któremu można zbierać punkty, które można później wymienić na nagrody. Są nimi bony na 100 zł do wyboru na allegro, Carrefour, Decathlon, Douglas, Answear czy H&M. A jak się da zgarnąć podwójną premię to czemu nie?

Bardzo dużym plusem tej oferty jest brak jakichkolwiek opłat przez pierwszy rok posiadania karty. Dzięki czemu mimo że jest to karta kredytowa, mamy ją za friko. Oczywiście należy pamiętać, by spłacać ją w całości w terminie korzystając z darmowego okresu grace period.

Premia została podzielona na 3x po 100 zł. Innymi słowy za każdy miesiąc w którym wydamy 1000 zł dostajemy 10% cashback w postaci e-kodu do allegro. Można go wykorzystać do końca bieżącego roku czyli do 31 grudnia 2022.

Tutaj zgarniesz 300 zł do Allegro za kartę w Paribas 

Dla nowych przypomnę, że grace period w Paribas wynosi do 56 dni. Kiedyś miałem awersję do tego typu kart, bo zniechęcało mnie słowo 'kredytowa'. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez takiej karty skoro kredyt jest całkowicie darmowy przy spłacie w wyznaczonym terminie i zwalnia z trzymania jakichkolwiek środków na ror, dzięki czemu wszystkie wolne środki mogą pracować na KO.

Regulamin 300 zł do Allegro za kartę w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz