sobota, 4 grudnia 2021

Powrót 60% cashback w Refunder na nową dekadę PP1

W tym tygodniu minęło 10 lat odkąd powstał ten blog. U progu nowej dekady warto będzie powrócić do aktywnego opisywania ofert godnych uwagi, które szybko giną w natłoku nowych, a zasługują na większą uwagę.

Ponieważ mamy okres przedświąteczny jak co roku wiąże się to z większymi zakupami. Warto więc przypomnieć o ofertę, która pojawiła się już dość dawno, a jednak jest wciąż aktywna i na czasie, dotyczy bowiem cashbacku a więc zwrotu za zakupy.

Takie zwroty są możliwe w Refunder, gdzie warto wejść wtedy, gdy jest premia na start. Promocja jest analogiczna do poprzednich edycji, które cieszyły się dużą popularnością. Nie dość, że możemy robić zakupy z rabatami i zwrotem kasy na konto, to do zgarnięcia jest 20 zł na start. A warunki banalnie proste.


Przypomnijmy raz jeszcze ogólne założenia Refundera.  Refunder to nic innego jak cashback. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w serwisie. Dzięki temu można robić zakupy online w ponad 900 różnych sklepach. Za zakupy w punktach, które skupia serwis dostaniemy zwrot. Możemy z niego skorzystać nawet jeśli w sklepie jest wyprzedaż, a tym samym pomnożyć zysk.
 
Tutaj zgarniesz bonus na start rejestrując się w Refunder

Jeśli dotychczas nie korzystałeś z Refundera, możesz załapać się na bonusowe 20 zł.  Oferta będzie ważna do końca roku a więc 31 grudnia 2021 r., ale przewidziano limit 2500 wniosków. Promocja działa podobnie do akcji specjalnej. Na powyższej dedykowanej stronie podajemy swój mail i rejestrujemy się w nowej akcji. Na dokonanie zakupu nowy użytkownik ma 30 dni czasu od momentu rejestracji, zaś minimalny zakup to 30 zł.
 

Mamy więc całkiem fajny cashback na poziomie ponad 60na startCo ciekawe cashback dotyczy nie tylko zwykłych zakupów internetowych, ale także wyprzedaży, które już zawierają upusty:) 


Nie ma tutaj też limitów jakie nakładają banki. Za zakupy w danym punkcie, możemy otrzymać kilkuprocentowe zwroty.  Ofert promocyjnych jest naprawdę dużo.  Procent zwrotu jest różny, w zależności od sklepu.Przykładowo za zakup przez stronę możemy zyskać 3 % zwrotu za oferty z booking.com lub 2% za zamówienia na pyszne.pl, czy też 3,6% za zakupy na aliExpress.

Co więcej cashback w Refunder to faktycznie zwrot kasy, a nie zasilenie specjalnego konta do wykorzystania na wskazany portal. Już po uzbieraniu 45 zł mamy możliwość wypłaty na dowolne konto bankowe lub nawet PayPal jeśli ktoś tego używa.Nie ma tutaj ograniczenia zwrotu do kilkuset złotych do jakich przyzwyczaiły nas banki. Memy dostać nawet kilka tysięcy złotych zwrotu, jeśli jesteśmy zakupoholikami. Zakupy robi każdy z nas, więc czemu nie skorzystać z tej możliwości bez zakładania konta w banku.
 
Tutaj zgarniesz bonus na start rejestrując się w Refunder

Baza sklepów znacznie się powiększyła, w porównaniu do poprzednich lat. Zakupy można robić m.in. na aliExpress, booking.com, RTV Euro AGD, Agacie, Ole Ole czy Acer. Jest w czym wybierać. A skoro robimy zakupy, fajnie jak spływa jakiś zwrot kasy.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz