wtorek, 18 grudnia 2018

Zgarnij 100 zł za otwarcie konta z gwarantowaną stawką 3% do 2020


W grudniu trwa fajna promocja bardzo dobrego konta, gwarantującego jeszcze przez dłuuugi czas 3%. Mowa o Koncie Jakże Osobistym w Alior banku, za którego otwarcie obecnie można w bardzo łatwy sposób zgarnąć 100 zł. Do tego konto na 3% i darmowe przelewy natychmiastowe.


Kto może wziąć w tym udział? Tym razem zapis jest dość nietypowy. Wykluczone są osoby, które miały tutaj konto ror przez ostatnie 2 lata, a ściślej od 15 listopada 2016. Dotyczy to konta osobistego, walutowego, konta w kantorze walutowym oraz kart kibica.

Nowością jednak jest fakt, że nie są wykluczeni posiadacze konta oszczędnościowego, konta firmowego czy konta oszczędnościowego walutowego. Po raz pierwszy spotykam się z tak nietypowym wyjątkiem:)

Dedykowany link do rejestracji w promocji zgarnij premię w Alior

Powyższy link ma być ważny do 31 grudnia 2018. Do końca roku musimy więc zgłosić swój udział w promocji, zaś najpóźniej do 30 stycznia 2019 należy podpisać umowę o Konto Jakże Osobiste, nie do końca stycznia lecz o dzień wcześniej.


Harmonogram najnowszej akcji specjalnej

Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę?
Akcje specjalne specjalne mają to do siebie, że organizator nie ma dużych wymagań dla zdobycia premii, dlatego warto brać w nich udział. W tym przypadku w ciągu 60 dni od otwarcia konta należy:
  • przelać na konto 1000 zł
  • dokonać 3 płatności na dowolną kwotę
płacić można jak zwykle kartą lub BLIKiem. Płatności można dokonywać tak internetowo jak i stacjonarnie. Ważne by nie były to płatności widoczne poniżej. Dla nas ważny jest fakt, że można płacić np. w marketach więc nie ma problemu ze zgarnięciem nagrody:)
Warto jednak tutaj nadmienić bardzo istotny fakt. Chociaż dla premii wymagane jest przelanie tylko 1000 zł w ciągu 60 dni, to zróbcie w każdym miesiącu przelew na 1500 zł. Zwalnia to z jakiejkolwiek opłaty za konto, w końcu nikt z nas nie lubi jak kasa znika z konta na jakieś bzdurne opłaty.Do końca kwietnia dostaniemy info o premii. Szybko łatwo i przyjemnie, konto potem można zamknąć, ale warto jednak je sobie zachować, ze względu na gwarancję stawki 3% do 2020 o czym szczegółowo pisałem w osobnym artykule. Do tego można sobie wybrać pakiet darmowych przelewów natychmiastowych:)

Dedykowany link do rejestracji w promocji zgarnij premię w Alior

Dobrze że nam chociaż Alior nie zniknął z rynku w tym roku. Do końca roku mamy tutaj dwie akcje specjalne z premią. Dla przypomnienia pierwszą z nich opisałem tutaj i można w niej zgarnąć nawet 1620 zł, ale to oferta dla firm.

Regulamin promocji Zgarnij premię z KJO Alior bank - edycja 2


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz