niedziela, 18 lutego 2018

200 zł do Decathlon za kartę dającą 5% cashback w T-mobile oraz KO na 3%


Poprzedni artykuł doczekał się aktualizacji, bowiem bank zobowiązał się do zwrotu opłaty za konto o czym informuję na FpG. Warto zatem przypomnieć o innej bardzo dobrej promocji, która wydaje się najlepsza na dziś.

Pod koniec stycznia pisałem o możliwości uruchomienia 3% na koncie oszczędnościowym Wyższy Procent w T-mobile. Owe KO działa wraz z 5% cashback do wybranego konta Freemium lub Premium, a to jeszcze nie wszystko.


Z początkiem lutego bank ruszył z nową promocją, która o dziwo nie wymaga żadnej karencji. To rzadkość w promocjach bankowych, tym bardziej, że do zgarnięcia jest 200 zł do Decathlon: sklepu z artykułami, ubraniami i butami sportowymi.


Mało tego, nie musi to być klient nowy. Według regulaminu oferta przeznaczona jest dla osób, które już korzystają bądź mają zamiar korzystać z usług banku. A trudno z nich nie korzystać, skoro korzyści tu więcej niż w innych bankach.

Tutaj założysz kartę kredytową w T-mobile dla 200 zł do Decathlon

Promocja nie potrwa zbyt długo, bo tylko przez miesiąc. Wnioski o kartę w promocji do Decathlon można składać do 28 lutego 2018. Po tym terminie zapewne link będzie dalej aktywny, ale będzie umożliwiał udział w innej, być może mniej atrakcyjnej promocji.


Co trzeba zrobić by zgarnąć voucher na 200 zł do Decathlon?
Po pierwsze ważna jest wysokość limitu. Gdy zakładałem kartę kredytową w T-mobile, mogłem wybierać od 1000 zł, ale uproszczona procedura przyznania karty obowiązywała dla limitu 2500 zł. W tej promocji wymagany limit to 3500 zł.

Gdy już dostaniemy kartę z limitem na 3500 zł, musimy wykonać w marcu transakcje na kwotę 1000 zł. W zamian bank prześle nam kod promocyjny do sklepu Decathlon za pośrednictwem wiadomości sms. 


Voucher będzie stanowić 20% koszt zakupów, co jest niezłym cashbackiem. Warto jednak pamiętać, że bank wyklucza płatności o kodach MCC widocznych powyżej.

Karta jest płatna zaś jej koszt zależy od obrotu. Kto nie robi żadnego obrotu zapłaci 70 zł, przy obrotach na poziomie 7500 zł opłata to 35 zł, zaś przy 15.000 zł jest już darmowa. Jak pamiętamy bank robi często promocje zwalniające nas z opłat.

Tutaj założysz kartę kredytową w T-mobile dla 200 zł do Decathlon

Przyznaję, że karta w T-mobile to moja główna karta płatnicza. Nieoczekiwanie bowiem bank za posiadanie jednego z dwu kont przyznaje dodatkowo 5% cashback. Do wyboru mamy:

1. Konto Freemium: 180 zł w skali roku
Pierwsze z nich pozwala na zysk 15 zł miesięcznie. Wystarczy kartą wydać 200 zł chociaż pełny cashback następuje przy wydaniu 300 zł.

Tutaj założysz konto Freemium wymagające wydania tylko 200 zł
 

2. Konto Premium: 300 zł w skali roku
Lepszym rozwiązaniem wydaje się jedna konto Premium dające zysk , na którym wymagane jest wydanie 500 zł w ciągu miesiąca.

Link do założenia konta Premium wymagające wydania 500 zł

Początkowo posiadałem konto Freemium, z czasem zamieniłem je jednak na Premium. Ważne jest jednak zaznaczenie odpowiednich zgód, bowiem ich brak skutkuje brakiem premii co odczułem na własnej skórze.

Słowem mamy tutaj fajną kumulację promocji: 3% na koncie oszczędnościowym, 5% zwrot za zakupy oraz voucher na 200 zł do Decathlon. A co najważniejsze 5% zwrot nie jest czasowy lecz trwa już od kilku lat. Oby tak dalej:)

Aktualizacja:
Okazuje się, że Tmobile ma nową promocję kart kredytowych z której wynika, że dla wniosków złożonych do końca marca 2018 posiadacze kart są zwolnieni z opłaty. Info o tym w załączonym regulaminie nr 3:)

1.Regulamin promocji Decathlon z kartą w T-mobile
2. Tabela Opłat i Prowizji w T-mobile
3. Regulamin promocji kart kredytowych - ważny do 31 marca 2018


1 komentarz:

  1. Pierwszy raz spotykam się z blogiem, który tłumaczy promocje w banku. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Moze to ja się na taki nie natknęłam, moze takich blogów jest więcej, ale tutaj przynajmniej mam czarno na białym rozpisane o co chodzi. A kredyty gotówkowe również opisujesz? Jakie najkorzysniejsze, jakie oprocentowanie, jakie banki budzą zaufanie wśród klientów? Wydaje mi się, że w sezonach brania kredytów na potęgę to naprawdę dobry pomysł na bloga :)

    OdpowiedzUsuń