środa, 7 lutego 2018

140/70 zł zł za założenie Duetu Lokat w Toyota bank oraz dodatowe 200 zł dla aktywnych


3% omówione w poprzednim wpisie to dziś niemal max. Niemal, bo nieco więcej można zgarnąć w trwającej akcji specjalnej w której można liczyć na dodatkową premię za założenie lokat w Toyota bank. Lokaty same w sobie nie są szczególnie atrakcyjne, ale dodatkowy bonus jaki można zdobyć wydatnie podnosi zysk powyżej 3%. 

Warto zrobić symulację zysków, by przekonać się, że suma summarum zysk końcowy będzie wyższy od tego co jest do zdobycia na najlepszych kontach oferujących 3%. Tak jest dziś w Aliorze i jego klonie T-mobile o czym pisałem na FpG.


Tradycyjnie jak to w Toyota bank z oferty promocyjnej mogą korzystać tak nowi jak i stali klienci banków. 
  • 70 zł dostaje ten, kto ma już konto w Toyota bank 
  • 140 zł dostaną nowi dwa razy więcej czyli dwa razy więcej 
Dzięki tej dodatkowej premii zyski z lokat są znacznie wyższe. 

Niestety nie każdy może być nowym klientem. Mogą to być tylko osoby, które nie miały Konta Jedynego w terminie od 1 lipca 2016. Obecny klient zaś to osoba, która brała udział w jednej z 12 dotychczasowych akcji specjalnych w banku wypisanych w regulaminie.

Dedykowany link rejestracyjny lokaty z premią 140/70 zł w Toyota bank

Powyższy link ma być aktywny do 23 lutego 2018. Jak zwykle podajemy tam organizatorowi promocji maila wraz z telefonem oraz imieniem i nazwiskiem oraz zaznaczamy odpowiednie zgody. 

Na czym polega akcja? To oczywiście zależy od tego czy jest się nowym klientem czy nie. Nowy dwa razy większą premię, więc jego udział jest na pewno bardzo opłacalny. Oto co musi zrobić.

Potencjalne zyski nowego klienta

1. Warunki dla nowego klienta
Wybiera opcję Nie mam Konta Jedynego w Toyota bank przy rejestracji. Zakłada następnie konto w Toyocie: bank daje sobie maksymalnie 4 dni na kontakt od momentu złożeniu wniosku oraz dodatkowe 3 dni na kuriera.

Nowy nie musi się martwić o terminy, bowiem czasu na założenie lokat jest dość sporo. Najpóźniej można to zrobić do 9 kwietnia 2018. Po założeniu konta wystarczy przelać nań 8000 zł, tyle bowiem jest potrzebne do zgarnięcia największej premii.

Gdy środki znajdą się już na koncie, wystarczy założyć dwie lokaty:
  • Lokata Sprint na 180 dni na 2,50% min. 3000 zł
  • Lokatę Plus na 9 miesięcy na 2,00% min. 5000 zł
Dla wypłaty premii 140 zł wystarczy, że utrzymamy je przez 90 dni. Wtedy jednak tracimy prawo do odsetek, warto więc poczekać na koniec. Tym bardziej, że dodatkowo wymagane jest utrzymanie konta do 8 sierpnia 2018 kiedy ma nastąpić wypłata premii.

2. Warunki dla obecnych klientów
Kto posiada konto i może brać udział w akcji wybiera opcję Mam konto w Toyota bank po czym klikamy w link który przekieruje nas na odpowiednią stronę. Terminy mamy te same co nowi, musimy też znów zaznaczać zgody.

Jeżeli nowy na terminy zwracać uwagi nie musi, tak posiadacze konta którym zależy na maksymalizacji zysku powinni. Im szybciej założymy lokaty, tym lepiej dla nas. Lokaty są te same:
  • Lokata Sprint na 180 dni na 2,50% min. 3000 zł
  • Lokatę Plus na 9 miesięcy na 2,00% min. 5000 zł
Mamy je utrzymać przez 90 dni, ale dostaniemy za nie tylko 70 zł. Stawki nie są zbyt duże, więc trzeba obliczyć czy to się opłaca, zakładając jako alternatywę lokaty na 3% dostępne w okazjonalnych promocjach dla polujących na dobrą lokatę.

Dedykowany link rejestracyjny lokaty z premią 140/70 zł w Toyota bank
3. 200 zł za program poleceń: Polecaj i Zarabiaj
Dodatkowy bonus mogą zdobyć tak obecni klienci, jak i nowi jeśli się już zarejestrują w programie. Można tym razem polecić maksymalnie 4 osoby i za każdą z nich zgarnąć po 50 zł co daje tytułowe 200 zł.

W tym celu należy wygenerować sobie w Aplikacji 8 znakowy Kod, który identyfikuje polecającego i poleconego. Tak jak cała akcja z lokatami, kod ów można wykorzystać do 23 lutego 2018.

Podsumowując nowi mają świetną gratkę dającą zysk ponad 3%. Obecni klienci są jednak wystawieni na próbę, przez testowanie czy zgadzają się na powrót opłaty. Rezygnując z akcji i zamykając konto pozbawiamy się możliwości udziału w kolejnych, a kto wie czy w przyszłości bank znów nie zwolni nas z tej opłaty?

Regulamin promocji Zarabiaj z duetem lokat - edycja 2 

Ciąg dalszy: Czy warto skorzystać z oferty duetu lokat z premią 140 i 70 zł w Toyocie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz